Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mennyi idő, amíg átüti a...

Kb. mennyi idő, amíg átüti a foga az ínyét?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy minden babánál más.De kíváncsi vagyok,hogy mondjuk a hasmenés megjelenésétől hány nap,amíg kibújik a fogacskája.Fiamnak tegnap hígabb,hasmenésszerű volt a széklete,az ínye fehér és duzzadt és a kis dudorok is látszódnak elég rendesen.Mennyi lehet még,amíg kibújik?
2009. jún. 2. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni, mert az én kislányomnak már napok óta van higabb széklete és már nagyon lehet érezni a kis fogacskáját, viszont az inyét még neki sem ütötte át, hogy mennyi ideig fog tartani én is kiváncsi lennék rá nagyjából, mert azóta nyűgös is hiszen fáj neki.
2009. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk hasmenés egyáltalán nem volt egyik fogacskánál sem, így ahhoz nem tudok viszonyítani. Viszont azt figyeld, hogy az ínyén mikor jelenik meg egy kis repedés. Onnantól kb. 1 hét, és látod a fogacska végét. De maga az, hogy a fehérségből mikor lesz repedés (azaz mikor töri át) az nagyon változó. Nekünk volt 1-2 nap, de 3-4 hét is egy-egy fogacskánál.
2009. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!