Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bekenem este dentinoxal az...

Ha bekenem este dentinoxal az ínyét, akkor utána azért cumizhat?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon keservesen felsírt 8 hónapos fiam, alg akart megnyugodni,visszaaludni, egyszerre nő a 2 felső metsző foga,kapott nurofen kúpot.

Ma vettünk ilyen krémet, azt mondták azért nem jó ha lenyeli.Szóval este szopizás után bekenem, de ha kéri a cumit, akkor azt megkaphatja?

Amúgy mennyi ideig hat?Nem lesz az, hogy bekenem este 8 körül, mikor lefekszik, és 12körül már fent lesz hogy fáj neki?


2011. júl. 3. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb, ha kipróbálod magadon, akkor megtudod, hogy mennyi ideig hat :)

Kicsit "elzsibbasztja" a baba ínyét, így egy ideig nem érzi a fájdalmat. Gondolom azért írták, hogy ne nyelje le, hogy nem kell vastagon nyomni, éppen csak egy keveset, ami ottmarad ahova felkented. Valamennyire persze szétterül a szájában, de ez nem baj. Cumit szerintem adhatsz neki, ha szokott kapni, hiszen ez is megnyugtatja, könnyebben elalszik utána.

2011. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

huuuh tényleg, jó hogy írod, ki is próbálom!De hova kenjem?Csak a számba valahova, vagy hova?

jaj bocsi a hülye kérdésekért, csak nem szeretném gyógyszerekkel tömni babám,nem akarom, hogy ettől baja legyen, de azt sem akarom, hogy kínlódjon....

2011. júl. 3. 13:43
 3/8 A kérdező kommentje:
a cumit meg csak azért kérdeztem, mert ugye bekenem, és ha utána megkapja a cumit, akkor nem fog-e egyből lejönni onnan a krém, a cumi nem lesz-e olyan?Vagy azért be kell "dörzsöni" az ínyébe?
2011. júl. 3. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Én adtam mindig utána a cumit, semmi nem volt. De nem is tettem rá olyan sok dentinoxot az ínyére. Kb 10 percig hatott. Nem voltam nagyon oda tőle, mert azért lidokain, és megszokja, és egyre kevésbé hat majd. Mi inkább Vibrucol kúpot használtunk. Este adtam neki és reggelig aludt. Szerintem az jó, de sokan azt mondják, hogy nincs hatása.
2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, megnézem ezt a kúpot, ha nem használ a krém.Bár remélem használ majd....
2011. júl. 3. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
vékonyan kend be nyugodtan a baba ínyét.kicsit várj vagy 5-10 percet míg elkezd hatni és utána nyugodtan odaadhatod neki a cumit.
2011. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 3. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ikreimnek még evés közbe is beszoktam kenni,ha fáj az ínnyük és nem akarnak enni
2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!