Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás. Hippes bébiétel...

Hozzátáplálás. Hippes bébiétel. Őszibarackos banános alma?

Figyelt kérdés

Kislányom 4 hónapos.Védőnő tanácsára elkezdtük a hozzátáplálást.Már evett almát,mást még nem.Viszont van itthon HIPP-es bébiételünk 4 hós kortól,abba viszont van őszibarack és banán is.Adhatom már a picurnak?

Még annyit hogy már evett Milupa banános tejberizspépet is.

Lehet buta kérdést tettem fel,de egy gyermekes anyukaként még nagyon kezdő vagyok.



2012. febr. 8. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kóstoltasd meg vele, ha ízlik és semmi baja nem lesz akkor adhatod neki.
2012. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze,szerintem nyugodtan próbálkozzál vele.Talán csak ne egész üveggel adjál neki egyszerre.Banán kissé székletfogó,de az őszibarack nem,úgyhogy mehet!:)Általában nagyon szeretik a babák!
2012. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az nem gond hogy eddig rendes gyümölcsből csak almát evett?A másik kettőt külön még nem.Csak a tejpép volt banános ízesítésű.
2012. febr. 8. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Az orvost kell ilyen kérdésekben kérdezni. Ő is mondta, hogy táplálj már hozzá?? A védőnő nem dönthet egy ilyen dologban...


Na mindegy, bocsánat. Kérdésedre válaszolva: én kipróbálnám külön a banánt, mert nem tudom, hogy az a "banános tejpép" mennyi banánt tartalmaz?

De ha azzal nincs baja, akkor ugyebár már csak a barack az "új íz", akkor kipróbálhatod óvatosan adagolva.

2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben először egy fajta újat adnék neki pl barackos almát,és utána adnám oda ezt a 3ízesítésűt
2012. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok amiért nem hurrogtatok le a kérdésemért :)
2012. febr. 8. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
a védőnő is tanácsolhatja,és ha a baba tápszeres akkor,jobb ha 4 hónaposan elkezdi,sokkal egészségesebb a gyümölcs,meg a répa,mint a napi 6-7 tápszer
2012. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*zöldség: krumpli,répa
2012. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egyszerre mindig csak egy új ételt vezettem be. Most mondjuk az alma-őszibarackot adnám neki, a banánt még nem.

A tejberizspép szerintem tök más kategória, nem olyan mintha valóban banánt enne.

2012. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nincs benne semmi olyan,ami árthat!Ezek csak gyümölcsök!!!!
2012. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!