Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos babátok melyik bébiételt...

4 hos babátok melyik bébiételt kedvelte e legjobban? Márcsak azért kérdezem melyiket probáljam!

Figyelt kérdés
Érdeklödni szeretnék hogy melyik iz amit jobban szeretnek a babák melyik bébiételt ajánljátok?4 hos elött mit adtatok neki (alma ilyesmire gondolok)?
2012. febr. 7. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak 6 hósan kezdtük, de már 4 hótól adható a Hipp-es őszibarack-banán, azt imádta mindkét gyerekem. Sima őszibarack, illetve sima banán is van belőle, mert gondolom elsőre nem akarod keverni, ráadásul a pici fajta üveges, ami bőven elég a hozzátáplálás kezdetén.
2012. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is Hipp párti vagyok, talán abban van a legtöbb cukor nélküli kaja, na meg persze az Univerben. Bár az csak 163g, de a hozzátáplálás kezdetén még az ikreimnek is elég volt bőven. Késöbb már a mennyisége miatt nem vettem.

Szóval Hipp, a banánt imádták, az őszi nekik elsőre nem jött be, de a sárgabarack nagyon! És azóta is imádják.

2012. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az őszibarack és a sütőtök volt a kedvenc de az almát is nagyon szereti.

A Bebivita termékeket tudom ajánlani,föleg a gyümölcsöket,mert azok 100%-ban gyümik,nincsenek adalékok.

A Müllerben veszem.Később a főzelékeik is jók lesznek majd,ízletesek.A kislányom 10 hós és nagyon szereti!

2012. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szilva ,sárgabarack,őszibarack az én kislányom ezeket szerette nagyon
2012. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Bebivitához csak annyit fűznék hozzá, hogy azért nézd meg, tényleg nincs-e benne cukor meg hasonlók, mert pont most fedeztem fel, hogy a nagyobb kiszerelésű 250g-os gyümikben igenis vannak egyéb dolgok! A kisebb kiszerelésűeket még nem néztem!
2012. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi még csak a 4*100g kiszerelésűt vettük,abban nincs.

De minden más márka is tartalmaz rizspelyhet stb.

Ma már semmi nem "biztonságos" vagy teljesen adalékmentes sajnos!

Ha a fáról leveszed és csupán csak megmosod sem tuti,hogy megtettél mindent az egészséges étkezésért.

Már a levegő is ártalmas...de ebbe most ne menjük itt bele.

2012. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon nem így működik!!!


4 hó előtt tápszert adhatsz neki az anyatejen kívül.


4 hónaposan meg elkezdhetsz kóstoltatni. ami azt jelenti, hogy csak az alma és a barack 3 hét, szóvalmindjárt 5 hónapos mikor az első bébiételt megveheted.


olvass utána4

2012. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bébiételből a sütőtök-alma nagy sláger általában a babáknál!Mindkét fiam imádta!A 3.hónap után kóstolhat esetleg almát,répát.Mást azért még inkább ne. 4.hónap után mehet még a banán is!
2012. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kecskeméti bébiételröl nem hallottatok vagy az nem jo??
2012. febr. 8. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon jó a kecskeméti is

!

2012. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!