Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! "Elhagynátok" a...

Anyukák! "Elhagynátok" a babátok egy rövidebb időre, hogy egy másik országba uj életet tudjatok kezdeni?

Figyelt kérdés

El akarok ebből az országból menni,és valószinű nekem lesz hamarabb lehetőségem megindulni nem apának!

De megmondom az öszintét ahogy igy belegondolok hogy 1 2 hónapra lehet itt kell őket hagyjam már most sirni tudnék!

Nem tudom mit csináljak? Tudom hogy egy anyának egy babája mellett van a helye, de csak az forog az agyamba ha itt maradunk egyre nehezebb lesz, + őmiatta teszem azt hogy innen elmegyek!


17 hós a fiam


2012. febr. 8. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Egyébként ugyanez a helyzet. Én már rég találtam volna a nyelv miatt. De nem , egyszerűen nem tudom magam rávenni.
2012. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám itt hagyni a gyermekemet. Inkább apa menjen ki hamarabb (kivárnám az időt), és nélküle éljünk 1-2 hónapot, mint a fiam nélkül.
2012. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek, még a baba előtt jöttünk ki. De nem, nem tudnám 1 hétre sem otthon hagyni.
2012. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De apának ugyanilyen nehéz itthon hagyni minket nem?? Azt mért lehet elvárni hogy ő menjen? Miben más az?
2012. febr. 8. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha így érzed akkor menj
2012. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám megtenni,egy napig is nehezen vagyok meg a gyermekeim nélkül.

Igen,apának is ugyan ilyen nehéz lehet, nem is várnám el tőle hoyg ő menjen előbb. Számomra a család ilyen fajta "szétszakadása" elképzelhetetlen.



Lehetséges, hogy 1-2 éven belül nálunk is aktuális lesz ez, igaz, nálunk apa fog külföldön új pozíciót kapni. Mi úgy készülünk,hogy ha menni kell, megy az egész család.

Max egy hetet leszünk külön,amíg apa előkészít mindent a célhelyen.

2012. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám itt hagyni.
2012. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, ha megyünk, akkor együtt megyünk.

Most is kinn van apa külföldön, igaz, csak egy hetes oktatáson, de nagyon nehéz mind a hármunknak. Számomra elképzelhetetlen, hogy akár a fiam, akár a férjem nélkül legyek hónapokig.

Tudom, a muszáj nagy úr, de vannak megoldások, hogy együtt menjetek.

2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a kisfiam amikor útrakeltünk külföldre,egy percet sem voltunk külön azóta sem.Miért ne mehetnétek együtt? 17 hónapos gyermek már nem olyan pici!
2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék semmiképp, főleg egy ilyen pici mellől. Mert egy nagyobb, pl. 8-9 évest már lehet, hogy itthon hagynék, mert ő megérti, és már nem függ annyira tőlem, de azon is nagyon-nagyon elgondolkodnék.
2012. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!