Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttel egy szobában...

Újszülöttel egy szobában (másik sarokban, szoba nagy) megtarthatom a kanárimat?

Figyelt kérdés
Nem egy beszédes jószág, naponta kétszer 5 percet (redőny felhúzás után és este sötétedéskor) berreg meg pittyeg magában, így főleg a higiénia miatt kérdezem. Takarítást a férjem csinálja a terhesség alatt. Védőnő eddig kettő kétfélét mondott...
2012. febr. 8. 12:32
 1/10 timike26 ***** válasza:
51%
szerintem nem.pont hogy a higiènia miatt.nem tudom ki hogy van vele,èn biztos nem raknàm oket egy helyisègbe.
2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos, nem tartanék semmilyen állatot, még madarat sem, újszülöttel egy szobában. Akárhogy takarítjátok, szerintem nem higiénikus.
2012. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tengerimalacok vannak :) védőnőm engem is ijesztgetett... azóta másfél éves a gyerekem, már ő etetné őket egész nap. Szerintem logikusan kevesebb esély van arra, hogy egy kizárólag szobában tartott állattól elkapjatok valamit, mint kutyától vagy macskától. Viszont ha aggódsz, kérdezz meg egy állatorvost, tudnak-e valamilyen szűrést ajánlani esetleg...
2012. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a gond a madár ürüléke. Nem jó, ha egy szobában vannak a babával.
2012. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk még a szobakutya sem jöhet be a gyerek szobájába, pedig már 10 hónapos elmúlt a lányom és oda van a kutyáért és viszont. A madárral és a hangjával nincs bajom, de az ürülékével igen. Ahogy repdes, csapkod... engem zavarna, hogy a levegőbe kerülhet az ürüléke. :(

Más helyiségbe nem tudod át teni?

2012. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*tenni
2012. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy szobába nem tenném. Nem félek az állatoktól, főleg ha valóban szobaállatok, és tisztán vannak tartva, de egy állattal sem tenném egy szobába a pár hetes babámat.

Nálunk is van állat, de egyik se mehet be a babaszobába.

2012. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
én madarat eleve nem tartanék lakásban ahol baba van, a tengeri malaccal nincs baj,de azt sem tenném egy szobába vele kb 2-3 éves koráig
2012. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat akkor a madár repül...:) mármint anyukámhoz, ő befogadja egy-két évre.

én is az ürüléke miatt aggódtam, eléggé csapdos a szárnyával ha unatkozik, a magok meg a tolla is egy méteres körzetben bárhova eljut,a homokszemeket az ürülékkel meg lehet, hogy még messzebbre elhajtja.

Jobb az elővigyázatosság.

2012. febr. 8. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor kicsi voltam,nekünk sima hullámos papagájunk volt.Nagyon sokszor voltam beteg,és a házi dokink mondta hogy a papagáj miatt van.Elvitték a madarat és nem is voltam utána olyan sűrűn beteg.
2012. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!