Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudom lehozni a magas...

Hogyan tudom lehozni a magas lazat a 4 hos babamnal ha mar a gyogyszerek nem segitenek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdő.38 fokossal kezdeni, bele az egész gyereket, aztán fokozatosan hozzákeverni a hidegebbet.Ha nem megy le tőle, és magas a láza, akkor kórház.
2009. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hűtőfürdőt! Ahány fokos a mama hője, annyi legyen a vízé is. Szépen, fokozatosan hűtsd a vizet a normális testhőre (36,5). Vedd ki a vízből és alaposan töröld meg. Jól szellőző ruhát adj rá és csak vékonyan takard be utána (de nem is fontos, ha nincs a szobában hideg), hogy ne tudjon túlmelegedni.
2009. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdő volt már? Beteszed a rendes meleg vizbe, amilyenben szoktad ürdetni, és engeded bele fokozatosan a hideg vizet, mig végül langyi lesz, nem kell teljesen hidegnek lennie, ez gaantáltan leviszi a lázát, és megnyugszik egy kicsit. Más megoldás: hideg vizes borogatás a bokákra és a csuklókra, sűrűn cserélgesd, nálunk ez vált be a legjobban, jobb, mint a kúpok meg a kanalas kutyafülék :-D
2009. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az a magas láz?Én 39 körül adok először lázkúpot,majg hűtőfürdő(középmeleg vizet lassan hűtöd,amig elviseli vacogás,sirás nélkül)majd a következő kúp előtt fél időben(2-3 óra)adok Panadolt vagy Nurofent.Közben még a törzsborogatás jöhet szóba.Mielőbbi gyógyulást!
2009. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos a hűtő fürdő. Emellett kell alkalmazni a kúpot és lázcsillapítót felváltva. Azonban én azt javaslom, mivel kicsi a baba, érdemes a gyermekorvost felkeresni, ha a gyógyszerek és a hűtőfürdő is hatástalannak bizonyulnak.
2009. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
A csukló és boka borogatást lassan feledhetnék az emberek...
2009. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a csuklóborogatós :-))) OFF:Attól hogy valakinek nem vált be, engedd meg légyszi, hogy nálunk beváljon, jó? Egy próbát megér... Sok sikert, gyógyulást!
2009. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2009. jún. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!