Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etelt adtok 6-7 honapos...

Milyen etelt adtok 6-7 honapos babatoknak?

Figyelt kérdés
4 honapos kora ota kezdtuk el a hozzataplalast, mivel sajnos nem volt tejem, eszik mar sok mindent de nem tudom mi laktatja jol es hogy valtozatos is legyen.. Ti mit szoktatok adni hogy laktato is legyen meg szeresse is? Szeretnek egy heti menut osszeallitani.
2009. jún. 2. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan ezeket edte: alma, barack, burgonya, sárgarépa, sütőtök, brokkoli, csirke, saláta, karfiol, paradicsoml, cékla, csirke és sertés máj/megbízható helyről/ sóska, spenót, tejpép

7 hónaposan még hozzá jött a nyúl, pulyka,

2009. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor adhatok neki paradicsomlevet? Mert van nekunk, kertunkbol elteve vagy akar frisset..? Arra gondoltam ha tudnatok recepteket irni..nagyjabol tudom mit szabad csak buta vagyok meg a parositasokkal.. eddig meg csak zoldsegeket foztem, turmixoltam ossze csirkehusival. Cukkini meg ilyensmit de mivel? hogy? Mi izlik a babatoknak?
2009. jún. 2. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

van olyan bébikaja, hogy paradicsomos burgonya.

Én az üzletekbe, interneten megnéztem milyen bébi ételek kaphatóak és mennyi idődtől és én azokat készítettem el.

paradicsomos van már 4 hónapostól ha jól emlékszem.

Én csináltam a fiamnak és semmi baja nem lett.

most 20 hónapos

2009. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 6 hónapos,

hétvégén répa-krumpli-borsó-rizs kombinációt főztem ,nagyon ízlett neki.

De kapott már brokkolit krumplival és anélkül is.

Ha már elfogytak az ötleteim,akkor jönnek az üveges hamik..,vagy azok változatai.

2009. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!