Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha nem voltunk kint?

Nagy baj ha nem voltunk kint?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktunk sétálni,napi 2 alkalommal de már egy hete ki sem dugtuk itthonról az orrunkat. Panelban lakunk és egyik nap annyira meleg volt a másiknap meg eső+szél hogy nem mentünk. Kitártam az ablakokat ha lehetett és ott levegőzött meg aludt. Sajnos még az is közbeszól hogy én nap+meleg allergiás vagyok. Jövő héttől anyukám viszi majd délutánonként. Ja,most 3.5hósak vagyunk.
2009. jún. 2. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj lenne, ne aggódj! Friss levegőhöz jutott, szerintem ez a lényeg :) Majd bepótoljátok!
2009. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,ha babód nem érezte meg.Én kicsikém általában kiköveteli,mert már annyira megszokta.De mi sem mentünk ki már párszor ha rossz volt az idő.Engem meg is szóltak érte páran de nem érdekel,merthogy akármilyen is az idő szükség van levegőzésre.Hát én ahhoz tartom magam,amilyen időben én sem mennék ki őt sem viszem.Mi is kimentünk vele az erkélyre meg rányitottuk az ablakot, nincs ezzel probléma.
2009. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj,a babód levegőzött a nyitott ablaknál.A séta szerintem már akkortól fontosabb a babának,amikor már kezd ülni a babakocsiban és egyre jobban érdekli a világ,ismerkedik mindennel,nézelődik:)
2009. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!