Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógytorna mellett elvinném...

Gyógytorna mellett elvinném Dévény tornára is a babámat, jól teszem? Vagy egyszerre csak az egyikre lehet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ,mert egyrészt nem tudom mit szólna a gyógytornászunk ehhez. Nem úgy jönne ki mintha nem bíznék az ő kezelésében? Ezért nem is merem megkérdezni tőle, hogy ajánlja-e a Dévényt, és nem zavarna-e be a tornába, hátha rossz néven venné hogy oda is járnánk. Egyébként hipotóniás a kislányom.
2012. febr. 9. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam (volt) hipotóniás, mi csak Dévény tornára jártunk, amit teljes szívemből ajánlok. Most 3.5 éves, és teljesen rendben van, sőt, az oviban még ki is emelték, mint mozgásban ügyes gyerkőcöt.
2012. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nittababy ***** válasza:
mi csak Dévényi-tornára járunk de tudom ajánlani mert nagyon szuper!!!
2012. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekünk muszáj gyógytornászhoz járni, mert beutalt a gyermekorvos. Biztos nem örülne ha önkényesen átváltunk Dévényre, azért gondoltam hogy mindkettőre mennénk.
2012. febr. 9. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
ha annyira fejlesztésre szorul, hogy a doki beutalt gyógytornára, akkor biztosan jó ötlet Dévényre is vinni. szerintem nem sértődne meg agyógytornász, neki is könynebb dolga lesz, ha ketten fejlesztik a babád.
2012. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Dévény tornát én is nagyon ajánlom. Kisfiam nehezen, lassan született meg. Már majdnem császár lett belőle.

Furán tartotta a fejét, nehezen szopizott. A "torna" szépen rendbehozta. Bár drasztikusnak tűnik, ne ijedj meg tőle! A gyerek végig üvöltött, minden alkalommal, de ma már semmire sem emlékszik az egészből.

2012. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi párhuzamosan jártunk a kórházba gyógytornára, és Dévényre is.

A gyógytornásznak semmi köze hozzá, h jártok máshova is fejlesztésre, énmegemlítettem, nem szólt rá semmit, a Dévényestől kérdeztem, h okozhat-e zavart, azt mondta, h csak jót tehetek azzal, h kétféleképp is fejlesztem a gyereket.

Nyugodtan vidd mindkét helyre, egész más a két torna.

2012. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

tudod mit, ki nem sz@rja le, hogy ki mit gondol ha a gyermeked egészségéről van szó??? ha rosszul esik neki akkor rosszul esik neki. egy jó szakember elfogadja, hogy egy anya több helyről kér véleményt, tapasztalatot, kezelést!

ne gondolkodj ilyeneken, csak a babádra figyelj!!! ha úgy érzed jó lenne akkor menni KELL dévényeshez is!!!


mondom ezt úgy, hogy mi későn kezdtük a kezelést, ne csinálj ilyen hülyeséget!

2012. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!