Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha novemberben születnek...

Ha novemberben születnek ikreim, akkor a 74-es bodyt kb. mikorra tudom rájuk adni?

Figyelt kérdés
Nem tudom h megvegyem e,mivel rövidujjúak,csak a nyáron aktuálisak,egyáltalán tudom őket majd használni?
2009. jún. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 1 éves 1 hónapos és most hord 74-80-as Body-t!

Ez ikrek esetébe lehet még később lesz mert ők még kisebbek mert ketten vannak!

2009. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kisfiúk kb.9-12 hós korban hordják majd(az én fiam 13 hós,és most kezdte hordani a 80-as méretet.
2009. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bár nem tudni mekkora súllyal születnek, de az én fiam most hord akkorka ruhákat és most 8,5 kg 5 hónapos.

szerintem a te babáid, abból kiindulva, hogy ikrek lesznek, valószínű, kicsit kisebbek is, tehát nyár elején hordhatják a 74-e ruhákat.

Jó babavárást!

2009. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is novemberben szultem de ezt nem lehet megmondani, eltalalni. Mivel hogy a baba meretei nem eggyeznek.Az attol fugg mekkora sulyal szuletnek vagy az en esetemben a babam sokkal hosszabb az atlagnal, pedig 51 cm szuletett. Mi 2 honaposan hordtuk ezt a szamot. Most fel eves es 1-2 evesnek valo ruhakat hord, mivel olyan hosszu lett. (mi szulok sem vagyunk kicsik). Tehat erdemes kesobb megvenni.
2009. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az en bebim marciusban szuletett, inkabb nyulank, mint pufi, most notte ki a 68ast (rovidek a lábai, de széltében meg nagyok) (5.en lesz 3 hónapos, 6.4 kiló, szóval nem sovány, csak kicsik rá a 68asok hosszában). a köv méret 68 után a 74 volt, amik meg nagyok rá, vagyis először úgy tűnt, de annyira nem. szóval a babamnak kb 4 hónaposan lesz tokeletes.


viszont egy ismeros kislanya 5 hónapos, és meg mindig 68ast hord.

szóval szerintem igy nem lehet megjosolni.

2009. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mint ahogy már írták előttem, nagyban függ attól, milyen termetűek lesznek. A kislányom novemberi, most, tehát 6-7 hónaposan hordja a 74-es méretet.

no meg persze függ a forgalmazótól is. Pl. a kínai származásúak általában kisebb méretek.

2009. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hótól hordja most kezdünk áttérni a 80-asra.Most 9,5 hós.
2009. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én novemberben szülttem 3700g volt a baba és most hord 74-es ruhát de majdnem 9 kg és 72 cm.
2009. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!