Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 napos kislányom hasfájós,...

13 napos kislányom hasfájós, infacolt adom neki, de nem mindig segit, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisbabám kamilla teát ivott köménymaggal.
2009. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia.anno a kisfiam volt rettenetesen hasfájós ,nekünk az infacol egyáltalán nem segitett.mi édeskömény teát ittunk és próbáltuk tornáztatni hogy kijöjjön a felesleges levegő a pocijából.valamint átgondoltam az étrendemet hogy nehogy attól puffadjon szegényke.ez 5 éve volt de ha esetleg van ismid vagy védőnő,vagy orvos aki homeopátiával foglalkozik lehet hogy van homeopátiás készitmény is amit adhatsz neki,érdemes utánna nézni vagy érdeklődni.Remélem tudtam segiteni.
2009. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is az édeskömény teára gondoltam.mikor adjam neki és mennyit?
2009. jún. 2. 18:45
 4/8 anonim válasza:
Én kislányomnak az Espumizan csepp.később az angol víz vált be.Nagyon hasfájós volt.
2009. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
espumizan cseppek + tornáztatás (térdét has felé nyomod, majd ki terpeszpe, aztán kinyújtod a törzs folytatásába, védőnő meg tudja mutatni)
2009. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

mi az angol vizet = Gripe Water-t használtuk

1 hónapos kórtól használható! gyógynövények vannak benne

nekünk nagyon bevállt

patikában, Dm-ben lehet venni

2009. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg a Gripe Water a legjobb, de mivel ti még nem használhatjátok, vegyél mindenképp espumisan cseppeket. Mi az infacol-lal kezdtük, meg az édesköménnyel, egyik sem használt, de a másik kettővel mintha elfújták volna!
2009. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is az infacolt használom már majdnem 5-6 hete és megemeltem az adagot /ami egyébként rá van irva a dobozára ,hogy lehet ) és igy használ
2009. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!