Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babámat ha minden nap...

2 hetes babámat ha minden nap 1 órára leviszem sétálni, az jó neki? Nem túl korai a minden napi levegőztetése még?

Figyelt kérdés
Így június elején még nem a legjobb idő van,de adok rá sapkát,kesztyűt és jól bebugyolálom.
2009. jún. 2. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen csinálod!

Így lesz a babódnak normális immunrendszere :)

2009. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fúj a szél nagyon akkor nyugodtan leviheted de eleinte csak fél órára v ha van lehetőség először csak simán a levegőre amjd a köv.napokban vidd ki sétálni!
2009. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
télen is ki vittük. Szoktatást nem egy órával kezdeném én mert nekik ugy szokták mondani erös a friss levegö is.Én kevesebre vinném elöször ki, de te ahogy gondolod, mindenik más hogy csinálja.
2009. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom oktoberben szuletett.2hetesen 2 napig az ablak mellett levegoztettem.Utana kivittem 15 percre.Majd kovetkezo nap 20 percre,es igy tovabb.Aztan mar a delutani alvas idot szinte teljesen a levegon toltotte,pedig tel volt.Nem betegedett meg,erosodott az immunrendszere.Az 1 ora az hosszu neki,probald fokozatosan,hisz neki meg szokni kell a levegot.
2009. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Kesztyű szerintem túlzás.

A lányom 3 hónpapos egész nap levegőn van, ha most születne, már az első héttől a kertben aludna.

2009. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép fokozatosan vidd ki, az első héten csak 10-15 percekre, majd utána növeld szerintem.
2009. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kesztyű egy vékonyka kis zokni szerű dolog,nem vastag kesztyű...
2009. jún. 2. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod, de azért a bebugyolálással vigyázz! Az se jó a babának, ha túlmelegszik! Az ilyen piciknek még nem túl jó a hőháztartása és a túlöltöztetés ugyanolyan rossz, mintha túl kevés ruhát adnál rá. Elég ilyenkor a bent viselt ruhán kívül egy kis sapka, egy nem túl vastag kocsikabát és egy pléd. Így se fog fázni, de nem is fog leizzadni vagy túlmelegedni. Ha izzadtan beviszed és levetkőzteted, könnyen megfázhat, a túlmelegedéstől a testhője is felszaladhat.
2009. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én kéthetesen több órára vittem ki, mert fúrt a felettünk lakó, és a gyerek nem tudott aludni. most meg már ő követeli minden este, hogy induljunk, amint berakom a babakocsiba, vége az esti műsornak. :D most két és fél hónapos.
2009. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!