Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október elején szülök, Bergon...

Október elején szülök, Bergon babakocsit néztem ki. Tapasztalat? Jó lesz télire? 22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
hát sok féle van a bergonban . melyikre gondolsz arra a nagy szélesre?Hát autoba be-ki rakni biztos nehéz. De sokan veszik.
2009. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bergon Dimension. Olyan 10 kg körül van a súlya. Szerencsére lépcsőznöm nem kell, így nem olyan gáz.
2009. jún. 2. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A Bergon egy masszív, jól téliesíthető babakocsi. A nagy kerekű változatai rossz úton és télen sem akadnak el. A Bergon hátránya, hogy üresen is viszonylag nehéz. Összecsukása két kezes művelet, én csak akkor csuktam össze ha feltétlen muszáj volt. Ha autóval akarod szállítani, akkor kell hozzá akkora autó amibe bele is fér. Én falun élek és nem minden boltba fértem be vele az ajtón. Tehát mint minden típusnak a Bergonnak is vannak előnyei és hátrányai is. Kertes házban, kisvárosi, falusi környezetben jó választás lehet,kis lakás, nagy város esetén megfontolandó.
2009. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem és a szomszédomnak is az van.A derekam majd leszakad egy hosszu ut után.Nehéz tolni is,tömegközlekedni vele egyszerüen lehetetlen.Alacsony járatu buszra,valahogy felrakom.Viszont bármilyen uton eltudom tolni,a bébikém kényelmesen fekszik benne,az aljába bármit tehetek,bőven van hely,nem kell külön táska.De a legnagyobb negativum amit a szomszéddal együtt tapasztaltunk,bárhol bármikor kiesik a kereke.Meglehet tanulni visszatenni és kezelni a problémát.:)
2009. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is az a problémám vele mint elöző válaszolonak, hogy kiiesik a kerék. se perc visszarakni, csak nekünk éppen az egyik kereszteződésbe esett le leutobb, még szerencse hogy nem jött autó. nehezen lehet vele fordulni. amugy jó babakocsinak tartom. kényelmes a babának szereti is a miénk.
2009. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Húh, köszi a válaszokat. Na most aztán elbizonytalanodtam. :) Ma megnézzük hogy milyen élőben, de még gondolkodunk rajta.
2009. jún. 3. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon XSPR van, nagyon jó, 36e Ft volt csak...
2009. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt a fajtát is néztem. Vízszintesig ledönthető?
2009. jún. 3. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem nagyon jó, kicsit nagy, nem tudom, hogy mekkora a kocsitok, nekünk sajna kicsi, így a csomag tartóba nem is fér be.

Kaptunk egy másikat, ami befér, már 5 hós a fiam, megyünk nyaralni, így muszáj vinni kocsit is.

2009. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hogy visszaírtál, kombi autónk van, így bármekkora befér :)

Jó nyaralást! :)

2009. jún. 4. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!