Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsit vegyek,...

Milyen babakocsit vegyek, melyik lenne jó? Espiro Vector márkáról tapasztalat?

Figyelt kérdés

Olyan kocsit keresek, ami könnyű, újszülött kortól használható, kicsi és rálehet szerelni a testvér fellépőt. Neked milyen kocsid van, és ajánlanád e? Vennél e használt kocsit, vagy ha vettél mit tapasztaltál?

Aki espiro vektor kocsit használ, az elégedett?

Köszi a válaszokat:-)


2011. aug. 15. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Espiro babakocsiról nincs tapasztalatom, de nagyon szimpatikus! Nekünk az autósülésünk Espiro, és tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.

Használt kocsit vettem már a vaterán, többet is. Az egyikkel átvertek, de elég fekete család volt, szóval... és az értékeléseit sem néztem meg előtte én hülye.

A másik 2 kocsival minden rendben volt! És én is adtam már el, nem panaszkodtak :)


Jó sok képet kell róla kérni :)

Az aukciós oldalak előnye, hogy vannak értékelések az eladóról, és hogy probléma esetén ejnye-bejnyére számíthatnak, lehet negatívat adni, stb. Hátrány, hogy először le kell ütni a terméket (ezzel szerződést kötsz a vásárlásra), és csak akkor láthatod. Posta esetén pedig előre is fizetni...

A sima hirdetési oldalak előnye, hogy személyes átvétel esetén meg tudod nézni a terméket még a fizetés előtt.


Szerintem érdemes jó minőségű használt kocsit venni, ha csak 1 gyerek használta, és mondjuk 120ezer helyett 70-ért megkapod... :)

2011. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy isteni szuper babakocsit vettem nagyon kedvező áron. Az eladó (akinek, mint tudjuk, sokkal inkább a drága kocsit áll az érdekében eladni) ezt ajánlotta. És tényleg nagyon jó. Nem bántam meg. van az oldalon videó is róla.


[link]

2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Én 1 éve vettem a kislányomnak újonnan de így is olcsóbban espiro vectort és én nagyon megvagyok vele elégedve :) Kislányom Larina most lesz 10 hónapos és nagyon jókat aludt benne :) Mi 4 hónapos koráig használtuk a mózesrészét aztán ugye utána kezdtük el használni a sport részét ami ugyan úgy fektethető így még ma is jókat tud benne aludni :) Én nagyon megvagyok vele elégedve mindenkinek csaj ajánlani tudom :)

2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!