Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Buzz babakocsit néztünk...

Quinny Buzz babakocsit néztünk ki férjemmel. Van esetleg tapasztalat? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2009. aug. 9. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
iTt elég ritkán írnak róla, vagy max azt, hogy milyen drága, stb. Hát én nagyon szeretem, több babás barátnőm van , akik olcsóbb kocsik mellett döntöttek, akkor mikor mi vettük a kocsit , nevettek, hogy minek veszek ilyen drágát, tök felesleges, hát most én mosolygok, mert a többi multifunkciós kocsi már fél éves babakortól a garázsban porosodik. Nem használható a sportrészük, igy ujat vettek. Nekem 9 hós a fiam, először 5,5 hóig a mózesban feküdt. Télen, minusz 10-15 fokban is sétáltam vele, kint aludt 1-2 órát , sosem volt beteg:) aztán 6 hósan már nem fért el a mózesban, de már nem is kellett, mert feltettem a sportrészt, holott még nem űlt egyedül. Mivel a sportrész 3 dőlési szögben állitható, ebben is szinte feküdt, szép fokozatosan ültettem fel benne. Először velem szemben utazott, 7 hótól ülve és kifelé nézve. Ez is tök jó benne, hogy úgy ülteted, ahogy akarod. Ja, és jár hozzá esővédő, naptető, meg már azt sem tudom mi még. A hozzá való maxicosi autósülést rá lehet a babakocsivázra cuppantani.,ami szintén hasznos volt, mikor dokihoz mentünk, vagy gyorsan boktba kocsival és még pár hónapos volt. Csak kivettem ülésestül, rá a vázra és már toltam is:) lényegében kétévesen is ezt fogom használni:)
2009. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van, szuper, imádom. Mi még a mózest és a maxi cosi hordozót használjuk. A mózes jó nagy ha megyünk valahová simán átpelenkázom benne, akár ha elutaztok valahová abban is elalszik, mert ugye a mózest le lehet venni s az ágyad mellé teheted.


A maxi cosi hordozó szuper, más hordozóval szemben hatalmas, s 1 éves koráig simán jó, nem kell már 4 hósan másikat venni neki mert kinőtte. EGyik legjobb törésteszttel rendelkezik.


Mindenből olyan színűt választassz amilyet szeretnél, nekem a mózes kék, a hordozó sárga, a sport rész pedig rózsaszín. Mindenki azt hiszi mindig másik kocsival megyek :)

2009. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szeretjuk,elottem szolok mar leirtak rola mindent, en csak ajanlani tudom! a maxi cosi ulessel jol kombinalhato valoban,de mi kinottuk sajnos 1 honapja :( 8hos kislany anyukaja
2010. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!