Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnézitek az én kisfiam...

Megnézitek az én kisfiam videóját is?

2009. jún. 2. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretnék ilyet hogy fogjak neki mikre kattintsak még kezdö vagyok sos.. kérlek írd le bőven!!!! köszi.
2009. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ügyi vagy!!!
2009. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
pelenkás kép nagyon mókás a végén édi baba!!!
2009. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Bemásolok egy korábbi hozzászólást:

Windows Movie Makert kell letölteni szoftverbázisról,kivéve ha nem alap a gépeden(nekem az).Nagyon egyszerű.Importálni kell képeket(lehetőleg ne egyesével mert az évekig tart),és választasz egy zenét is hozzá,azt is importálod.Bal oldalon van kiírva minden.

Mielőtt mindent behúzol a szerkesztő helyre,készíts egy Címet,az is bal oldalt,ott effektust betűszít,méretet is tudsz választani.Fontos,hogy ilyen címeket tudsz betenni a képek közé is,pl hónapokra bontva.Ilyenkor rámsz a címek és stáblistákra majd a cím a kijelölt klip előttre és ugyanúgy mint a címet megszerkesztet,utána a szerkesztő részbe kijelölve az összes 1 hónapos képet behúzod,majd így tovább,mígnem a végére érsz és készítesz egy stáblistát,ugyanúgy.Aztán alápakolsz egy zenét,csak alá kell húzni ennyi,ha hosszú pedig a zene végére mész és kisebbre húzod ha rövid pedig még egyszer bepakolod és lerövidíted.

Aztán projekt mentése és felpakolod youtubera,úgy hogy ott is regizel és uploaddal feltöltöd.Ez is pofon egyszerű.Én magamtól jöttem rá,pedig nemigen tanultam sosem számtechet:)

Ha vkinek vmi még nem világos kérdezzetek

2009. jún. 2. 22:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh,köszönöm,hogy bemásoltad az írásomat kérdező,pedig már majdnem elkapott az ideg,hogy már megint le kell írnom XD Ezer hála:)

Édes kis hapsi am:D

2009. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Rendes tőled, hogy ilyen részletesen leírtad nekünk!

Köszönjük!!!

2009. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
KÖÖÖSZIKE!!!
2009. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép kis herceged van , bűbájos kis vasgyúró.:)

gratulálok hozzá

üdv. 1 éves baba anyukája

2009. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Cuki a babád és jó lett a videod is!
2009. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb kép a sok cuki között , mikor az autósülésben van óriási tappancsokkal:) holnap én is felteszem a miénket:) nagyon aranyos bébi!
2009. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!