Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tesz-veszen, veterán stb....

Ha tesz-veszen, veterán stb. vásároltok, megnézitek, hogy milyen körülmények közt (háttér) van lefotózva az adott ruha, játék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze, ez az első dolog amit megnézek, azért nem vásárolnék olyan helyről ahol éppen a kosz látszik vagy bármi ilyesmi.
2010. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sosem néztem a hátteret:DAhol már telik netre ott csak nincs akkor putri:D

2010. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogy koszos -e a lakás?


Igen figyelem ha néha látok ilyet sőt a képeket amiket közösségi oldalra töltök ott is figyelem hogy az asztalról le legyen pakolva meg a padló fel legyen mosva.


Szerintem ez alap...

2010. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a második válaszolóval! Ismerősöméknek van net, de pénzük sosincs. Nem tudom, szerintem lopják a netet. A pasi nem képes elmenni dolgozni, legalább 3 éve nem volt munkája, és szerinte így jó! A csaj barátnőm, meg osztálytársam volt, így ahol tudok segítek neki, de nem a bunkó semmirekellő férje miatt, hanem hogy legyen mit enni a kislánynak! Kapja a gyest, a családit, meg az anyja szokott adni pénzt nekik, mikor tud. Tőlem is szokott kölcsönkérni, meg van hogy csak úgy adok nekik pelenkát, kaját. Az a majom ember egész nap döglik otthon, meg alszik délután, éjjel meg ül a gép előtt. Na mindegy, nem is idegesítem magam.


Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de le kellett írnom ezt.


És igen, meg szoktam nézni a képek hátterét.

2010. dec. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Húúú,persze..Anno még júniusban akartunk venni egy testvérbabakocsit,egy Gracot.Láttam akkor a teszen,hogy van egy eladó,azt írja h fél évet használt,és úgy volt lefényképezve,h az udvaron bele volt állítva a sár közepébe,vastagon rá volt ragadva a kerekére,körülötte dzsumbuj meg pocsolyák tömkelege.Most december van,és még mindig nem kelt el.Sajna most nem tudom megmutatni,mert nem működik a tesz,de érdemes lett volna megtekinteni..
2010. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fontos a háttér, sok infót ad és nem mindegy honnan jön a ruha. Leginkább azt szeretem, ha szépen mosva, vasalva kapom a ruhát, bár én is kimosom, vasalom, de mégis. Tiszta rendes helyről szeretek vásárolni.
2010. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jé lehet akkor ugyanazt a babakocsit néztük? :) Mert én is ilyet néztem és a gusztustalan udvar közepére volt betéve az állítólag hibátlan babakocsi. Én csak azt nem értem hogy ha vki ilyen körülmények között is él, miért nem fifikásabb kicsit és fényképezi le mondjuk a városban? Vagy egy mezőn?

Egyébként pedig igen, mindig megnézem hol van lefotózva, pl. nem veszek olyan ruhát mondjuk ami ilyen ezer éves kanapén van lefotózva vagy halál bolyhos , ronda ágytakarón :)

Lehet hülyeség hogy ezt nézem :))

2010. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyan teszveszt, vaterát nem használom, inkább expressz, vagy babaszoba, de igen, mindig megnézem a háttér körülményeket!
2010. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is adhat egy plusz infot a termékről! Nekem is volt már olyan, hogy megláttam valamit, megtetszett a termék. Aztán megnéztem a hátteret, a körülményeket, majd végül még egyszer, jobban a terméket. Akkor derült ki hogy a jó állapotúnak írt ruha igencsak bolyhos. De a képen csak akkor látszott, ha nagyon jól megnézted! Sajnos maga a kép sokszor nagyon csalóka, de "jó" ha van egy kis "kapaszkodó" ami segít eldönteni hogy vásárolj-e :)
2010. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!