Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a penésztől...

Lehetséges, hogy a penésztől beteg folyton a kisfiam?

Figyelt kérdés

Most 15 hónapos és november eleje óta szinte folyamatosan beteg.Már tavaly télen is sokszor volt beteg. Folyamatosan náthás, köhög, nagyon folyik az orra, van, hogy lázas is, gyulladt a torka. A házunk tavaly tél óta penészes, mindig takarítom, ahogy látszik, de mindig visszajön. Voltunk allergia vizsgálaton is, elvileg nem allergiás semmire, penészre sem. Attól még lehet,hogy az okozza a gondot, vagy én rontok el valamit??

Már nagyon kivagyok az örökös betegség miatt, nagyon sajnálom a kisfiamat. :(


2012. febr. 11. 13:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mivel takarítod,Szavóval?
2012. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szavoval, Domestossal, Ceresttel.Ezeket próbáltam már.Használom még a Héra penészesedés gátló szerét.Ahova azt felkenem, ott nem mindig lesz penész, de jön máshol.:(
2012. febr. 11. 14:12
 3/22 A kérdező kommentje:
Ceresit stop penész a harmadik.Rosszul írtam, bocsi.
2012. febr. 11. 14:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Tömény fekete flakonos hipóval mosd le a falat, és naponta többször szellőztess.
2012. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem annyira a penésztől gondolnám,hanem inkább attól az egészségtelen,párás,fojtott levegőtől,ami az ilyen házakban,lakásokban van.Mi vályogházban laktunk,aztán férjemmel téglalakásba költöztünk,ég és föld a különbség köztük.A vályogház száraz,egészséges környezet,míg a tégla nedves,gőzös levegőjű,amiben a baktériumok,vírusok sokkal inkább megélnek és szaporodnak.Az első éveink során ebben a lakásban durván betegek voltunk.
2012. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyébként miért csak tavaly tél óta penészes a lakás?
2012. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok.A mi lakásunk is penészedik sajna.Hőhidas vagy nem tudom.Márciusban születik a kisbabánk...félek attól, hogy így járok, mint te:SA penészt hiába takarítod talán csak szinten tartod.Nekünk sem egészséges ebben élni nem még a piciknek:(Mi megpróbálunk gyűjteni belső szigetelésre hátha megoldódik a probléma!Sok boldogságot és egészséget kívánok a kisfiadnak!
2012. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azt sajnos én sem értem, hogy miért csak tavaly óta van penész. :( 4. éve lakunk itt, az első két télen nem volt egyáltalán penész. Tavaly kezdődött. Nyáron semmi gond, csak télen jön elő. A kisfiam szobáját születése előtt újra vakoltuk, ott nincs penész sosem, csak a többi helyiségben.
2012. febr. 11. 14:55
 9/22 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Köszönöm! A dokinénink is azt mondta, hogy hiába takarítom, attól, hogy nem látjuk, az még ott van. :( Mi lassan költözünk innen szerencsére, de még az is hónapok! Addig megöl az ideg. :(
2012. febr. 11. 14:57
 10/22 anonim ***** válasza:
csak egyet tehetsz, sürübben szellőztess és ne fűts be nagyon melegre.
2012. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!