Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák! Az...

Egyedülálló anyukák! Az államkincstártől kaptok 90%-os utazási kedvezményt a magasabb összegű családi pótlék miatt? Vagy az csak a tartós beteg gyerekek családjának jár? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, azoknak jár, akik emelt összegű családi pótlékot kapnak a tartósan beteg, vagy fogyatékos gyermekük után.
2012. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi tartós betegségre kapjuk. Amikor egyedülálló voltam, nem kaptuk
2012. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én magasabb összegű CSP-ot kapok egyedülállóként (tavaly és idén is), és nem kaptam ilyen utazási kedvezményt, amit írtál.
2012. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nevelem tartósan beteg fiamat, és mi is kaptunk utazási kedvezményre való igazolványt. Én ugy tudom, hogy csak azoknak jár, akiknek tartósan beteg vagy sérült a gyermekük.
2012. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Lányok!
2012. febr. 11. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos van kicsi negativ hátránya az Emelt összegű családi pótlékban részesülő tartósan beteg vagy Fogyatékkalé élő 18 éven aluli gyermekeknél meg felnőtteknél és kisérőiknél is.


Budavári sikón nem utazhatnak igyen és egyes fizhetős múzeumokban nincs ingyen belépőjegy számukra.

2012. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!