Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan RENDELTEK babaruhát?...

Honnan RENDELTEK babaruhát? ÚJAT! A használt ruhákért irreális árakat kérnek, és szinte csak ilyen webshopot találni, de inkább vennék újakat!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
na igen,én is ezt néztem,hogy szinte a Hádán kívül még nem láttam olyan turit ahol olcsóak lennének a babaruhák,a legtöbbször egy új is olcsóbb vagy ugyanabban az árban van,mellesleg egy csomóhelyen tényleg szörnyen használtat,kibolyhosodott,pecsétes ruhák vannak..
2012. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Scamp cuccokat csak itthonra veszek.


Kinti ruhákra gondoltam.

2012. febr. 11. 15:43
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Akkor menj a Brendonba, ott tudsz venni 5* annyiért, mint a scamp, ha neked az túl OLCSÓ
2012. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A Vaterán, Tesz-Veszen is lehet venni újat. Sokszor az eladó külföldről hozza be. Pl. Next, H&M.
2012. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kedves "nemtudomkicsoda"!:)


Nagyon szeretem a Scamp cuccokat, csak mivel body-n, zoknin túl a melegítőalsókban kimerül a kínálat és nekünk szükség van farmerre, pólóra (tudom, hogy van a Scampnál is, de azok nem olyan vagányak), pulóverre, így máshol is vásárolnék, ha megengeded. :)


A body+melegítő naci itthonra való. Én sem megyek ki melegítőben az utcára, a gyerekre sem fogom azt mondani, hogy "jóvanaz".


Body kell kintre is, de affölé ÖLTÖZNI KELL. (kisnadrág, ing, pulcsi, kabát, lábbeli....)


Remélem megértesz...

2012. febr. 11. 16:05
 7/22 A kérdező kommentje:

Vaterán, Tesz-en szoktam vásárolni, de nem kereskedőtől, csak magánszemélytől 1-1 darabot vettem eddig.


Tudtok vmi tuti eladót, aki folyamatosan rak fel jó minőségű ruhákat? :)


86-os méreteket keresgélek.

2012. febr. 11. 16:10
 8/22 anonim ***** válasza:

én pl. a vaterán zselizától vettem ruhacsomagokat 350.-/darab áron adja. általában 20-30db-ot vettem és akkor a posta se olyan vészes, ugye arra is 1050 vagy mennyi most.


de nagyon sokszor úgy vettem a vaterán/teszveszen ruhát, hogy licitáltam rá, 1.-os aukcióra (csak csomagra, darabra nem éri meg, drága a posta, annyira jön ki mint ha újat vennél)

nagyon sok szinte új ruhát vettem így, 100-150.-/darab áron, mindig ennyinél állok meg csomagnál, vagy ha áldozok rá akkor a fönt említett eladótól berendelek :)

2012. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én általában a H&M cuccokat veszem újonnan. Van pár eladó, pl.:

[link]



[link]


[link]


Van még egy eladó, akitől eddig a legtöbb cuccot rendeltem, de ő most egy ideje nem töltött fel semmit. Én meg már nem rendelek, mert jövő hónapban nálunk is lesz már H&M.

A Next rucikat meg többnyire használtan veszem, csak néha veszek újat.

2012. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
www.ruhafalva.hu
2012. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!