Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót vennék, vélemén...

Használt autót vennék, vélemény a leírtakról? Skoda Felícia 1.3GLXi 435. 000 Ft 1289 cm³ 12éves, benzines,5ajtós jó állapotban. Centrálzár, elektromos tükör, immobiliser, könnyűfém felni,5 fok. Sebv. , pótkerék, rádiós magnó, színezett üveg.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ára kicsit sok.A munkatársam most vett egy Feliciát 2000 évjárat,alufelni,el.ablak,komputer,riasztó.Hibátlan műszaki állapot.A kocsi ára 300ezer Ft volt.

Én szintén most vettem swiftet 2002 évjárat dupla légzsák 16v motor és 350 ezer Ft volt.

Ezek az árak viszonyitásnak jók.

Egyébként a felicia utolsó évjáratai jók,kiforrott autó,olcsó alkatrész árakkal.Bátran megveheted,de 300-350 ezrernél többet ne adjál érte.

2012. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó a felicia motorikusan,viszont a rozsdásodásra érdemes odafigyelni.Az ára kicsit sok,de ha tényleg annyira jó állapotban van 350 ezret megérhet,kérdés annyiért eladja e neked.
2012. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tompo34 válasza:
Tényleg jo nekem már volt kettő is egy 97 és egy 98-as évjáratu!Fogyasztása nagyon jo a karoszériaí gyengéi a rozsda de ha kezeled akkor sokáig jo autod lesz vedd meg bátran csak sok az ár alkudj én a 98 ast 200 ezerért vettem friss müszakival igaz sok kilométerel még most is meglenne ha nem töröm össze!
2012. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az információkat!Megfogadom a tanácsokat.
2012. febr. 9. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
kitűnő választás nekem 2001 es van előző műszakira semmit nem kellett cserélni most egy középső dobot és ennyi. Nagyon megbízható nem hagyott ott sehol, filléres fenntartás.
2013. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!