Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elkészített tejpépet...

Az elkészített tejpépet meddig adhatom oda babámnak? Melegíteni szabad?

Figyelt kérdés
Kb a felét megette és bealudt, ilyenkor kb fél órát szokott aludni. Ha felébredt megeheti a maradékot vagy inkább készítsek neki másikat?
2012. febr. 11. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nekiadnám, de tapasztalatom szerint, ha áll egy darabig, lotty lesz belőle.
2012. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél óra az semmi... nyugodtan add neki oda ha megeszi! nem tudom te milyen fajtát veszel, de mint azt az egyes válaszoló is írta én is észrevettem h folyós lesz
2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy emlékszem, rajta van a dobozán, nem nézted ott? Mint ha úgy emlékeznék a Milupáról, hogy kettő vagy három óra van írva. Melegítés kérdés eszembe sem jutott, ilyen esetben mindig melegítettem (max. 1-szer).
2012. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj, bocs, hülye vagyok! tápszert olvastam!!! (Nem tudom, hogy lehet ezt félreolvasni...) A tejpépet sajnos soha sem tudtam később odaadni, a fent említett ok miatt.
2012. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valóban trutyi lett, így a kukában landolt:-)
2012. febr. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!