Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem káros, hogy "csak" ennyit...

Nem káros, hogy "csak" ennyit alszik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. Éjszaka szépen alszik 12-13 órát, napközben viszont csak egyszer alszik 1-1,5 órát? Nem kevés ez neki? Egyszerűen nem tudom többször letenni napközben, nem hajlandó elaludni.
2012. febr. 11. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd össze a két kezed! Van, akinek nap közben fél órát alszik a babája. Mondjuk nem az én lányom, ő 2-3 órát szokott szerencsére. :D

De 8-10 hónaposan még ő is 1x másfél órát aludt.

Most épp ennyi az igénye a babádnak. Lehet, hogy később is ennyi lesz, de lehet, hogy változik. Hidd el, tudja ő, hogy mennyi alvásra van szüksége. :)

2012. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a babám. Délelőtt és délután is csak egyszer, 20-30percet alszik. Valószínű 2és fél éves testvére miatt. De már megedződtünk...
2012. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony tedd össze a kezed... :) Az én fiam(18hónapos múlt),1x alszik nappal félórát,éjjel 3-4x még megébred,reggel már fél 7 kor legkésőbb fel van,de van hogy úgy gondolja hajnalban ő kialudta magát....szóval egyáltalán nem káros hogy a fiad "csak"ennyit alszik,nyugi :))
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!