Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma? Valószínű, hogy 4 hós...

Ekcéma? Valószínű, hogy 4 hós kisfiam bőre ekcémás. Holnap megyünk a védőnőhöz megmutatni.

Figyelt kérdés
Tegnap jött ki neki, most kezdtük a hozzátáplálást és én az őszibarackra gyanakszom.Először csak az arcán jelentek meg piros foltok, aztán tegnap fűrdésnél éreztem a két karján ilyen szarus elváltozást.Ami ki is pirosodott fürdés után.Van itthon egy kézbalzsamom, ami kamilla, körömvirág és glicerint tartalmaz.Holnapig kenhetem ezzel neki?Nagyon száraz ott a bőre.
2012. febr. 12. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnapig inkább a popsikrémetekkel kend, nekünk az is bevált erre, amíg nem kaptunk másikat. Azt babáknak keverik, biztosan nem allergizál, míg a te kézkrémed akér rosszabbá is teheti a helyzetet. Lehet allergia, de lehet atópiás dermatitisz is (extrém száraz bőr), de ezt ne a védőnő döntse el, vidd el a gyermekorvosotokhoz! Mindenesetre ne ijedj meg, nincs semmi baj, kap majd rá kenőcsöt, és biztosan hamar helyrejön!
2012. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én nem védőnőhöz vinném hanem gyerekorvoshoz vagy bőrgyógyászhoz. nagyon kedvesek és segítőkészek a védőnők de nem orvosok! és hát nagyon nem mindegy, hogy ekcémás vagy kiszáradt a bőre a hidegben.


és én nem kenném amíg orvos nem látja mert ha elmúlik akkor nem fogod megtudni, hogy mi volt az. tudom, hogy nehéz így hagyni, de tényleg kéne látnia orvosnak

2012. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!