Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának lehet adni...

Alaszka kérdése:

8 hónapos babának lehet adni valami vitaminkészítmény, hogy ne legyen beteg?

Figyelt kérdés
Van ovis tesó, és már másodszor kapja el tőle a náthát, nem lázas, viszont már több mint egy hete szívom az orrát, fogzás is közrejátszik, csak már úgy gondolom, hogy nem normális, hogy ennyi ideje náthás. Ettől étvágytalan, nem eszik, csak szopik, de félek, hogy ez már kevés neki. Orvoshoz nem vinném, mert nincs láza.
2012. febr. 12. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9,5 hónapos babám volt sokat lázas és beteg mostanában, neki ezt ajánlotta a doki, már 4 hónapos kortól szedhető: Multi Kid.

Ez egy narancsos ízű szirup, 5 ml-t mérek ki naponta 1x (2x is lehetne adni) + 8 csepp Cebion C-vitamin (kilónként 1 csepp).


Ebben a multivitaminban vas is van, talán a neve is "Multi kid vassal".

2012. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző voltam: utálja az ízét, ezért pici teával szoktam felhigítani, úgy adom neki oda, így megissza mindet.
2012. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki, mert magától kellene ekkora korban kialakulnia az immunrendszerének. Az egyik ismerősöm tömte a gyerekeket folyton immunerősítővel, vitaminnal és nem is alakult ki nekik a védekezőrendszerük. Folyton betegek. Mindent elkapnak az oviban, bölcsiben, suliban. Többet vannak otthon,mint oviban. Ha rendesen kap minden nap főzeléket, gyümölcsöt, akkor megkapja a megfelelő vitaminadagot. Felesleges lenne ilyen kicsi korban adni neki. Lehet, hogy a fogától folyik az orra. De persze Te döntöd el.
2012. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!