Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet lekötni egy...

Mivel lehet lekötni egy lassan 4 hónapos csecsemő figyelmét?

Figyelt kérdés

Kicsi lányom nagyon érdeklődő természet. Így bármilyen játék csak 5-5 perce tudja lekötni. (Nagyon nehéz így a házimunkát elvégezni amit muszáj lenne.)Kapott játszószőnyeget, elektromos hintát, rengeteg játékot, de minden csak pár percig érdekes.

Ti mivel kötitek le a picurkátokat? Jár még valaki hasonló cipőben mint én????


2012. febr. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Adamo hintát (vagy hasonlót) esetleg próbáltad? Azt szokták szeretni az ekkora babák. Illetve az enyém szeret nézelődni - van, hogy karban, és ez fárasztó, de hát nekik is fel kell fedezniük a világot...:) Tudom, hogy fárasztó, de ahogy nő, egyre hosszabb időre ellesz majd egy-egy játékkal - egyedül is. Addig túl kell élni.
2012. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Karban imád lenni. :) Van hogy sír-sír, már azt hinném, hogy valami baj van, de ahogy felveszem elhallgat. :) Csak ma vasalnom kellett a ruhácskáit, mert már jócskán összegyűlt, de addig nem tudom semmivel lekötni a figyelmét.

Nem ismerem azt a hintát, amit említettél.... Az elektromos hintájában is csak kevés ideig van el. :(

2012. febr. 12. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

www.adamo.hu. Olyasmi ringást biztosít ez a hinta, mint amit az anyaméhben éltek át a babócák és ez megnyugtatja őket. Illetve a középfüli egyensúlyérzék kialakulását is segíti, ami a nagymozgásokhoz elengedhetetlen. Kórházak is ajánlják.

Elég húzós az ára, de teszveszen és vaterán lehet olcsóbban is kapni.

2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, kislányom sem volt az a magában eljátszó típus soha, most 8 hónapos, tényleg könnyebb mint 4 hónappal ezelőtt, most már ha lát engem, akkor egész sokáig el van, igaz még most is van mikor énekelve-mondókázva - kukucskálva vasalok , főzök stb.... ha valaki látna biztosan jókat derülne :) Fárasztó, de én is azt csináltam még kisebb volt, hogy 5 percenként másik játékot adtam neki, vagy változtattam a helyét, s közben gyorsan vasaltam pár ruhát... de egyre könnyebb lesz hidd el!
2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem. :) Jól hangzik. Köszönöm a segítséget!
2012. febr. 12. 19:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2012. febr. 12. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, mi zenélős játékkal tudjuk lekötni a figyelmét babónak,ha megunta a játékokat. mi is ennyi idősek vagyunk:)
2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!