Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beadjam a Rectodelt kúpot a...

Beadjam a Rectodelt kúpot a kislányomnak éjszakára, vagy csak, akkor, ha éjszaka megint rohama lesz?

Figyelt kérdés
Az éjszakát sajnos kórházban kellett töltenünk kruppos rohammal, kapott vénás kezelést és inhaláltatták is, most itthon vagyunk, csak akkor kell bemennünk, ha nem hat a rectodelt, beadjam előre, vagy csak, ha éjszaka felkel? A calcimuscot adhatom a rectodelttel együtt?
2009. jún. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt a babád egészségéről(és életéről)van szó,sztem hívd fel a khzat,ahol voltatok,és tőlük kérdezd meg.Ne menj úgy bele az éjszakába,h nem tudod.Jobbulást a babának.
2009. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én este már beadtam. jobb megelőzni

de azért kérdezd meg.

2009. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, beszéltem orvossal, a kúpot csak akkor szabad beadni, ha ténylegesen rosszul van, mert mivel végbélben oldódik szinte azonnal hat, így megelőzésnek nem ajánlott, mert nagyon erős gyógyszer.

2009. jún. 3. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, hogy kérdezek, de a calcimusc mire való krupp esetén? Nekem is kruppos a fiam, elég sűrűn havonta egyszer-kétszer van rohama, microneprin sóoldatot mondtak a kórházban, hogy azt öntsek a hidegpárásítóba, de a háziorvos calcimuscot írt fel. Megitatod a gyerekkel vagy a párásítóba öntöd bele? Bocsi a buta kérdésért!

2010. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


A Calcimuscot itatni kell vele, én pici vízbe szoktam önteni és úgy megitatom (de tényleg csak 2-3 kortynyi vízbe, hogy egyszerre megigya).


A Rectodelt mivel kúp nagyon gyorsan hat, viszont szteroid, úgyhogy tényleg csak legvégső esetben adtam neki, ha már elkezdett ugatni, hogy nehogy befulladjon.

2010. jan. 31. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!