Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás? Vagy mi lehet? 8...

Fogzás? Vagy mi lehet? 8 hónapos kisfiú,2 foga kint van, talán most jönnek a felsők, de nem vagyok benne biztos. Eszik nappal, kanalazgat, furcsán nem éhezik meg 3 óránként, inkább 4, pedig eddig szigorúan kiabált 3 óránként a kajáért.

Figyelt kérdés

Tápszeres, napi 3 alkalommal eszik szilárdat.A dolog lényege, hogy éjjel ébred. Soha nem ébredt fel enni, most meg éjjel 3 óránként bevág 180 gramm tápszert. Megeszi este 8 körül a vacsit, aztán ébred 23-kor, aztán 2-kor és 5-kor. 23-kor van amikor vissza tudom altatni, de kettőkor tuti eszik. Kapott 2-es tápszert, az sem jó, akkor is éhes marad. Mit csináljak? Nappal ha etetem kínáljak utánna tápszert neki, hátha úgy jól lakik? Amikor jött a foga szinte csak tápszert evett. A 2-es tápszert (milumil HA Optima6+)korlátozottan lehet neki adni?

Vagy ez egy fejlődési ugrás lenne, élehet, hogy többet fog majd enni?


2012. febr. 13. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszer helyett adj neki rendes kaját,akkor nem lesz éhes és nem kér éjjel is enni.
2012. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tápszert csak 2 alkalommal eszikegy nap, a többi evés az szilárd, mint íram is. Azaz naponta 3 alkalommal eszik szilárdat, plusz kiflicsücsök. Nem tudok neki ettől kevesebb tápszert adni.
2012. febr. 13. 07:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul, mert sietek. Tehát úgy néz ki a napja, hogy Reggel tápszer ébredéskor, aztán szilárd reggelire, ebédre uzsonnára, vacsorára valami vagy tápszer vagy gyümölcs, és fürdés után megint tápszer.
2012. febr. 13. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Az esti tápszer előtt adj neki szilárdat!

Ha éjszaka ugyanúgy felkel,akkor ne adj neki enni,próbáld meg hogy bekened az ínyét Dentinox-al,aztán cumi be és fektesd le,ha nem nyugszik meg akkor jöhet a tápszer!

2012. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6 órakkor szilárdat kap mostanában, mert én is úgy gondoltam, hogy a tápszer helyett jobb lesz ez. Így viszont nem eszik meg annyi tápszert fürdés után.

Éjjel már mindent végigzongoráztam, dentinox, víz, altatás, éneklés, susuogás mindegyik csak rövid ideig kb 10 percig segít, aztán addig sír ameddig enni nem kap. Ha eszik olyankor 3 órára elalszik.

2012. febr. 13. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor sokat én nem tudok segíteni.

Az én kisfiam is ezt csinálta ennyi idős korában,és pont 1 évesen hagyta abba!

Remélem nálad nem fog ennyi ideig tartani!

Talán próbáld meg vacsira a Sinlacot,és aztán tápi!

Sok sikert!

2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:-)

Majd kiderül, hogy mi a "zavar", és én is remélem, hogy nem 1 éves koráig fogja csinálni. Nem az a fárasztó, hogy kétszer meg kell etetnem, hanem, hogy sűrűn ébred, és így én is. Alig alszom vissza már megint felsír.

2012. febr. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!