Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiam nappal gyakrabb...

7 hónapos fiam nappal gyakrabban, de kevés időt alszik. Fél óránál többet nem tud aludni. De igy nem piheni ki magát, hamar ujra álmos. Mit tehetnék hogy ritkábban, de hosszabb ideig aludjon?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:01
 1/6 anonim válasza:
Próbáld ki, hogy foglalkozol vele, és játékkal kifárasztod.
2012. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kifárassza ő magát, meg én is játszok vele. nagyon eneregikus, folyton sikit, kiabál,tombol. de igy se btud sokat aludni, nagyon ritka hogy egy órát alszik.
2012. febr. 11. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor, mennyit alszik? Minden etetés között?

Fiam 6-7 hónaposan akart elhagyni egy alvást, de nehezen állt át. 7-8-kor kelt, utána még visszaaludt. Úgy állt át, hogy 8-fél 9-kor kelt, és fél 12-kor aludt.

2012. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 7 hónapos koráig csinálta ugyanezt, 4x aludt fél órát. Aztán lett 3x fél óra. Most 2x alszik, már van hogy kicsit többet is tud. 11 hós. Szerintem nincs ezzel gond, illetve nem tuzdom hogy lehet őket átszoktatni, az én lányomat sehogy sem tudtam.
2012. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha az éjszakát végig alussza, sztem nem feltétlen kell, hogy nappal is folyton aludjon. Elég, ha ebéd után alszik egy-két órát.
2012. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát éppen ez az hogy éjszaka is gyakran kel fel, bár cicizés után rögtön vissza alszik
2012. febr. 12. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!