Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek jött be az hogy peteérés...

Kinek jött be az hogy peteérés előtt egy nappal és aznap kislány utána napokon kisfiú várható?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Peteérés napján fogant a kisfiam.
2011. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. ápr. 26. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem peteérés előtt,és utána is kislány!
2011. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi peteérés előtt voltunk csak együtt, úgy néz ki, kisfiú lesz...
2011. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés előtt 2 nappal lányom lett,másodiknál peteérés napján fiú.Nálunk bejött úgy néz ki.
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Peteérés előtt 1 nappal lány.
2011. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú,elég lehangoló számomra a statisztika! Bár,mi pé. előtti estén, és a pé. napján is együtt voltunk,mégis úgy néz ki,hogy kislányunk lesz- megint. Igaz,hogy a doki,az őskövület gépével csak sitty-sutty nézte meg... így azért reménykedek. Persze a párom még nem tudja,mert szerintem nem biztos,hogy jól látta a doki,ha egyáltalán látott valamit (elég huncut egy valami az!).


Üdv: 2 kislányos,20 h.km.

2011. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!