Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes a babám. Hány fok...

1 hetes a babám. Hány fok legyen kinnt, amikor már kivihetem egy kicsit levegőzni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A múltkor volt a tvben,hogy ebben ahidegben egyáltalán ne vigyék ki a 6 hetesnél fiatalabb babákat.Én először levegőztetném a szobában,majd lassanként az ajtót rányitnám.Olyan -5ig biztos várnék.
2012. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
védőnőt kérdezd meg...
2012. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 fok. plusz!

de: most sokan fűtenek szénnel, fával, nagyon szennyezett a levegő. amíg ki nem tidztul, addig nem vidd ki. és szerintem 3 hetes koráig várjatok. enyém decemberben született, 2,5 hetesen kezdhettük el a szoktatást, pont 3 hetes volt amikor kivittem először fél órára. 8-10 fok volt akkor

2012. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám december cégén született, 3 hetesen vittük ki először, de most decemberben meg januárban enyhe, +6 fokos idő volt. Ebben a hidegben mi már másfél hete nem voltunk kint. A hét második felében jönnek a plusszok, azt várd meg szerintem!
2012. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Január elején szuletett meg a lányom és csak február utolso napjain vittem ki. 1 hete babát nem vinnék ki!
2012. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, most még én sem viszem ki, csak kíváncsi voltam, hogy kb mikor..

Hétvégére ígérik, hogy olvadni fog a hó, remélem jövő héten tavaszodik:))

köszi

2012. febr. 13. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő,hogy -5 fokig nyugodtan ki lehet vinni az 1-2 hetes babát.
2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!