Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom belázasodott a 18...

A kislányom belázasodott a 18 hós oltástól. Kivihetem egy kicsit levegőzni?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk és este már 38,1 volt neki, éjjel is kellett neki lázcsillapító, mert feljebb ment. Most még alszik, de ha nem ment feljebb a láza kivihetem kicsit szerintetek? Nálunk hétágra süt a nap és nagyon jó idő van.
2009. nov. 25. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kiviheted, sőt jót is fog neki tenni.
2009. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Lázas gyerek ne menjen ki, szerintem. Én lázasan nem vittem sehová, de nem is örült volna...
2009. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ia arra gondoltam, hogy kiviszem az udvarra szaladgálni. Tudom, hogy ilyenkor nem szabad szaladgálni. Inkább egy fél órás babakocsizásra gondoltam. Na majd meglátom, hogy hogy lesz ha felébred.

Köszi a válaszokat.


Várok még, ha esetleg van valakinek véleménye.

2009. nov. 25. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a kedélyállapota, akkor egy kis időre esetleg kivinném levegőzni babakocsival, egyébként inkább ágynyugalom (csak magamból indulok ki, én betegen inkább otthon pihizek) :-)
2009. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: bocsánat, nem betegen, hanem lázasan - nem mindegy. :-)
2009. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na közben felkelt a kiscsaj, márcsak 37,5 volt. Azt hiszem majd sétálunk egyet.

Na igen, jó is lenne, ha ágyba lehetne paracsolni, de az este is lázasan alig akart lefeküdni, azt meg hogy megmaradjon az ágyba az alváson kívül, kizárt dolog.

2009. nov. 25. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kivinném a helyedben. A múlt héten volt megfázva a lányom lázzal, köhögéssel, orrfolyással. Amúgy is szinte minden nap kint alszik 1,5-2 órát, akkor is kivittem. Szerintem a bacimentes, friss levegő nem ártott neki.
2009. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!