Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok dönteni, ezért...

Nem tudok dönteni, ezért kérek segítséget. Neonato vagy Peg Perego etetőszéket válasszak? Melyik tartósabb, biztonságosabb, kényelmesebb a babának?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök egyformák ezek.


ezek a fajta etetöszékekkel az a baj, hogy kb 1 évet ha tudod használni és újjat kell venni. ekkor már nem akarja hogy feltedd de felmászni ezekbe nem tud, de az asztalt sem éri fel a székröl, és folyamtos probléma lesz ez.


mi ezért vettünk állítható magaságú fa etetöszéket, mert most még baba résszel van benne, majd késöbb levesszük és egyedül tud felülni.

2012. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Peg peregonk van.- Az első babánál egy magasat vettünk olyan egyszerű szimplát aminek semmije se volt állítható na azt tényleg hamar megutáltuk. Mikor kicsi volt még nem ült olyan stabilan benne, magassága nem volt állítható így az asztalhoz se tudtuk odatolni a tálcája sem volt levehető.

Eladtam és vettem fát. Az tök jó ugyan de sokkal nehezebben tartható tisztán és szépen mint a műanyag.

Úgyhogy most a második babánál tanultam az esetből peg perego prima pappát vettem, állítható a háttámla dőlés szöge, az ülés magassága a lábtartó is a tálca távolsága a gyerektől szóval minden ami kell.

Egy bajom van vele egész pici probléma hogy alul a két láb között nincsen olyan kis tároló (azt szerettem a régebbi székünkön ott tároltam az előkéket, egy két mosható játékot stb.)

2012. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!