Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós baba, sűrű tápszere...

Bukós baba, sűrű tápszere melyik etetőcumin megy át?

Figyelt kérdés

2 hónapos a babám, Humana Baby Fit tápszert kaptunk, de az avent 2-es cumiján se megy át.

mit ajánlotok?

van itthon avent, nuk, tommie tippie cumisüvegünk.

köszönöm


2012. febr. 13. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van pont eladó teljesen új Tommee Tippee eteteőcumim, kimondottan sűrű ételekhez! Mi nem ezt akartuk venni, de a férjem elnézte és 2 csomit is vett belőle:( Nekünk nincs rá szükségünk, természetesen valamivel olcsóbban is adnám...
2012. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi sűrítőt használtunk, az semmin nem ment át, ezért a cumit kicsit kivágtuk. Mivel sűrű volt ezért nem folyt, lányomnak meg kellett vele dolgoznia, így nem volt baj, hogy vágtunk rajta egy kisebb lyukat.
2012. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lányom a kórházban kapott ilyen sűrű tápszert (sajnos a bukások miatt bekerült kórházba), és ott is kivágott cumijú volt a cumisüveg, csak azon fért át a tápszer. Otthon utána én is vágtam lyukat a cumin.

Persze biztos van másféle cumisüveg, aminek van nagyobb lyukú cumi része is, de igazából nekem egyszerűbb volt lyukat vágni.

2012. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen tápszerünk van. Csak este adom kiegészítésnek babylove-s üvegből, tejhez való cumival. Simán átmegy rajta. Olyan állagúra szoktam csinálni, ami a dobozon fel van tüntetve.
2012. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a lányomnak nem kell sűrűre csinálni a tápszert, nála az volt a gond, hogy nem tudta szívni rendesen, nem jött az üvegből. Aventes üvegünk van, az avent cumik nem váltak be, végül a Mam "X" jelzésű lett jó, ez főzelékhez való. X alakban van kivágva a cumi teteje és passzol az Aventes üveghez. Ezen biztosan átmegy a sűrű tápszer is mert sokkal puhább mint az avent cumi és ahogy szívja, össze is lapul és azzal szerintem át is préseli a cumi tetején. (Dm-ben is kapható)

Vagy ha nem sajnálod a cumit, forró tűvel tágítsd ke jó nagyra a lyukat, vagy kisollóval vágj rá egy x-et. ( utána azért sterilizáld ki)

2012. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Baby love-os! Pont ezt esszük mi is :) Gond nélkül átmegy rajta :)
2012. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolótól kérdezném, neked nem túl habos?

Illetve nekem néha marad benne 1-2 mini csomó, de pont eltömíti a lyukat a gyerek meg örjöng.

Tegnap az esti etetésnél együtt sírtam vele....:(

a férjem hozott mindenféle cumivéget, de egyik sem jó.

Az a baj, hogy picike még a lányom és ha nagyon jön megijed, ha nem jön sír.

A Babyloveból melyiket használjátok, van a lyukméretek között különbség?

2012. febr. 14. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziaaa!

Utolsó vagyok!

De de nagyon habos, de hál'isten ez nem zavarja a lányomat, viszont ha eltömődik ő is őrjöng :)

Viszont kijátszottam én a dolgokat... :D

Vettem a százforintos-ban egy extra mini műanyag szűrőt, tudod amivel a húslevest kell le habozni...!

Szóval én a tápit össze rázom egy nagyobb cumisüvegbe (mivel a tesztelés miatt abból is van ezer :D ) szóval összerázom és ezen a szűrőn keresztül öntöm a cumisüvegébe!

És nincs egy darab csomó sem :)

A baby love-os úgy van a Dm-be kiírva hogy milch-hez szóval direkt tejcsihez/tápihoz van, meg a cumin is ott van az M betű!

2 db 990-be kerül :)

Egyemmeg tényleg pici még 8 hetesen!

És sokat bukik vissza hogy ez a tápszer kell neki?? Mondjuk lányom 7 hónapos, kb. 8 hetes korától bukott nagyon és pont vagy 3 napja semmi nem jön vissza! Hihetetlen nagy öröm ez nekem most!

Nagyon sok fajta tápszert kipróbáltunk e miatt!

Mi egy hónapja esszük ezt a banánosat de tényleg nagyon jó és olcsó sok máshoz képest!

Nekünk a Beba volt rettentő csomós....!

És az íze is mint a vas....! Utálta is :)

2012. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hú köszi, a szűrő eszembe se jutott, pedig 2 is van itthon.

Ki is próbálom a következő etetésnél.:)

Ő nem a tejet bukja igazán vissza, hanem kb. 1 óra múlva vízes sav jön fel neki jó sok, nem zár rendesen a gyomorszája, savlekötőt is kap.

Az első babám is bukós volt, de totál elfelejtettem már, hogy mi hogy volt jó akkor.

Próbálkozunk, a DM-es cimisüveget kipróbálom mindenképp, akkor már legyen itthon olyan is.:)

2012. febr. 15. 09:16
 10/10 anonim ***** válasza:
:( sajnálom a kis drágát akkor! Lányomnak volt olyan mikor jött neki vissza hogy nagyon sírt közben, gondolom neki is csípte a sav! Én akkor pár korty vizet adtam neki és jobb lett! De gondolom vágod te is ezeket :) Puszi nektek :)
2012. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!