Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitettem a párom, türelmetlen...

Kitettem a párom, türelmetlen vagyok a gyerekkel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szar anyának érzem magam, ő nem tehet semmiről mégis eddig a mai napon vagy csak puszilgattam, vagy üvöltöztem vele. Neki is rossz kedve van, mert nekem is az. Tegnap mondtam a páromnak, hogy menjünk külön, mert már nem bírtam a sok megaláztatást. Rengeteg nő ügye volt már, mindig kapott egy esélyt és most megint kiderült a stikli. Tudom, nem a kicsi tehet róla, de egyszerűen ingerült vagyok. Már vettem be magne b6-ot, de az sem segített :( 17hós
2012. febr. 13. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

menjetek, sétáljatok egy nagyot. anyukád nem tud segíteni? ha tudna vigyázni egy órára a kicsidre akkor menj el futni, biciklizni, fáraszd le magad.

és ne sajnálkozz, ne bánd, most kezdődik az életed! fel a fejjel és örülj neki, hogy végre megszabadultál, ilyen alaktól jobb minél távolabb lenni ;)

kitartás!!!

2012. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ki kell zökkenned a jelenlegi helyzetből. Akár egyedül, akár gyerekkel együtt. Vagy bízd rá a kicsit nagyszülőkre, vagy barátokra és lépj le valahová pár órára, vagy menjetek el együtt a gyermekeddel egy játszóházba, egy bevásárlóközpontba vagy mindegy hová, csak ne legyél otthon, ne legyen ugyanolyan a napod. Egy kicsit ki kell lépned a napi rutinból!
2012. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Megcsaltak? többször is?

Te hibád, első után már dobni kellett volna!

2012. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom amin keresztül mész most,de jól döntöttél.Anyukád nem tud segíteni egy picit,vagy nincs olyan barátnőd akivel találkozhatnál,és egy picit kizökkentene ebből a rossz hangulatból?
2012. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy végre kidobtad! Erőt kell venned magadon, menj el sétálni a gyerekkel ha nincs segítséged és szellőztesd ki a fejed!
2012. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ahogy a tobbiek is irtak, probalj meg lazitani egy kicsit. Ha tudod hagyd a picit egy ejszakara anyukadnal, menj el a baratnoiddel valahova, elejtsd el a gondjaid egy kicsit! Es ne erezd hogy rossz anya vagy! Rendbe fog jonni minden, jol dontottel!
2012. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazatok volt (mint általában) elmentem és kiszellőztettem a fejemet. Sajnos nincs segítségem, de megoldottuk ketten a fiammal, mint eddig is mindent :)
2012. febr. 13. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon kivagyok én sedativ pc homeós bogyót veszek be, egy bogyó és egész kicserélnek. Meg a sok pörgés után aludni is tudok. Főleg, mert pszichésen megoldottnak gondolom a meg nem változtathatatlant. :)
2012. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szedjél Magne B6-ot, nekem segít ha ingerult vagyok!


1 éves kislány anyukája

2012. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!