Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyőznétek a páromat, hogy...

Meggyőznétek a páromat, hogy fiú kisbabának nem kell fülbevaló?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok ezzel, majd ha nagy(legalább tizenéves) lesz akkor majd ő eldönti, hogy szeretne vagy sem. Apa viszont azt szeretné, hogy ugyan olyan legyen neki is a bal fülében, amilyen neki is van.
2012. febr. 13. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lehet könnyű eset. Szegény gyereket ne indítsátok már így el az életben, hogy olyasmit kényszerítetek rá, amihez esetleg semmi kedve. Ráér ő eldönteni, hogy kell-e neki fülbevaló vagy nem.
2012. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Juj neeee.

Szerencsétlen kisfiú hadd döntse már el maga.

Kislánynak oké, felnőtt férfinak is oké, de pici kisfiúnak egyáltalán nem oké a fülbevaló. Elég égő.

2012. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ha engem kérdezel, kislánynál is várok vele, amíg meglátom milyen az arcformája. Kicsit később már látszik egyáltalán jól állna - e neki, még sok kislánynak is "koravén"lesz tőle az arca, egyszerűen mert nem fülcsis arcormája van.

Az, hogy a párodnak jól áll, -mert olyan az arca- még nem szavatolja, hogy a gyereknek is jól fog állni és minek kiluggatni, ha utána meg senki szerint nem passzol hozzá vagy hülyén néz ki vele és kiröhögik. (jó, a szülők szerint biztos csinos vele, mert az ő gyerekük, de objektíve szarul is állhat...)

2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is nagyon ciki.
2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat én is így vagyok vele, hogy nem kell neki. Már fél éves a kicsi és időnkét feljön ez a téma. Én már a hajam tépem tőle...:-) Gondoltam hogy más anyuka is így vélekedik, megmutatom a páromnak a válaszokat. Írjatok még.
2012. febr. 13. 17:43
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Neeeee.
2012. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
ne... idiotán nézne ki bocs a Nyers válaszért!ha nagyobb a gyermek és ö is karja miért ne de addig ne!!!
2012. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg az ide írt válaszokat hátha belátja,hogy ez csak neki tetszene :)

A faluban egy kis srácnak tettek be fülbevalót a bal fülébe,hát mit mondja szegénykém annyira béna volt vele :(

2012. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ma már csak a primitív, buta fiúknak/férfiaknak van fülbevalójuk. A férjed is önszántából döntött úgy, hogy rakat fülbevalót, akkor hagyjátok már meg ezt a döntést a fiatoknak is. Hátha ő valamivel intelligensebb lesz, és nem akar majd fülbevalót.
2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Az én páromnak is van több is a fülében, de soha eszébe sem jutott, hogy a fiunknak is legyen. Megmondom őszintén, hogy nem is engedtem volna.

Majd ha idősebb korában, tiniként szeretne, akkor majd beszélhetünk róla...

2012. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!