Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány csecsemőknek mit kell...

Kislány csecsemőknek mit kell látni a nunijánál?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy ha széthúzom a nagyajkait mosakodásnál, akkor csak a nagynak tűnő hülyevbemenetet látni? Kisajkaknak még ilyenkor nem kell lenni? És csiklónak?
2012. febr. 13. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen az normális
2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,be az én lányomnak van kisajka és csiklója is.És a valóban nagynak tűnő hüvelybemenet is ott van.
2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem, azt kérdezed, hogy mire kell figyelni a puncinál, de látom nem ez volt a kérdés.

Off: Azért leírom, amit akartam. Azt kell figyelni, hogy a hüvelybemenetnél és a nagyajkaknál a bőr ne nőjön össze, mert akkor csak orvos tudja szétvágni, az meg biztos nagyon rossz.

Állítólag ezek a mai törlőkendők és krémek nagyon hámosítanak és ott is összenő a bőr ahol nem kéne:(

Ezt tudod, ugye?

2012. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi lányunknak is látszódik minden. (Kis-nagy ajkak, csikló, hüvelybemenet.)
2012. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak nem lehetett látni ezeket az elején csak a hüvelybemenetet.Nem is tudom már mikor pontosan,de olyan 4 hó körül láttam már a csiklót,kisajkakat...
2012. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lányomnál csak valami nagy piros "izét" lehetett látni,kb.4-5 hós voltmire minden normális lett.
2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ahogy felnőtteknél is, úgy lánycsecsemőknél is minden punci más.
2012. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!