Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül átlag egy...

Mennyibe kerül átlag egy fülbelövés csecsemőknek?

Figyelt kérdés
csak kb általánosságra vagyok kiváncsi.köszönöm.
2011. aug. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most jártam utána,szeptember elején lövetek neki.

3000-4000Ft a síma.

Én olyat kértem ami arany azt meg kell rendelni viszont késöbb nem kell kicserélni arany fülcsire .Ez 7500Ft.

2011. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem született meg akkor a kórházban is megcsinálják 1-2 naposan.Legalábbis Orosházán pár nővérke csinált fülbelövést és nem kért érte semmit/1-2e Ft-ot adtak érte az anyukák/
2011. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomnak a kórházban csinálták, ha jól emlékszem 2 v 3 ezer ft volt, de adtak kis fülbevalót is.
2011. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő csinálta meg, az elsőnél 2000-ret mondott (hogy annyit szoktak adni), a másodiknál azt mondta, hogy amennyit gondolunk (3000 forintot adtam). Igaz Ő nem átlőtte, hanem átszúrta, én nagyon profin, gyorsan.
2011. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is a védőnők csinálják. ingyen.
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3500-ért lövettük,házhoz jött és adta a fülbevalót is. Kedves volt és gyorsan kész lett,mindent elmagyarázott előtte,hogy mit fog csinálni és hogyan.Ha kell a száma meg tudom adni.
2011. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 2 hónapos kortól vállalja,oltás miatt gondolom,mert kérdezte hogy kaptunk-e már.
2011. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!