Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesítsem a HA-s vaníliá...

Mivel ízesítsem a HA-s vaníliás tejpépet, hogy finomabb íze legyen? Nagyon keserű. Babám kanalazva eszi,10 hós.

Figyelt kérdés

Köszönöm

egyedül almát nem tennék bele, mert azt kapja minden nap már, azt imádja, nem szeretném, hogy megunja


2011. dec. 15. 11:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja, és a banánt valahogy nem szereti. Pedig az finom
2011. dec. 15. 11:09
 2/11 anonim ***** válasza:

Komolyan keserűnek találod? Én meg édesnek:-D Milumil-t eszi az én babám, de én pont, hogy édesnek találom..milyen érdekes:-)

Én ha nem almát akkor barackot tennék bele neki. Vagy egy kis banánt...tudom írtad, hogy nem szereti, de hátha a pépbe megenné.

2011. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a sima vaníliás finom, édes De most HA-s van, az is finom az elején, (imádom a vaníliás dolgokat), de utána olyan keserű lesz, hogy az csak na.
2011. dec. 15. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
segíteni sajnos nem tudok,de tényleg keserű utóíze van,mint minden HA-s dolognak :(
2011. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Házi baracklekvárral , én szoktam a sima tejpépekre is.
2011. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is most HA pépre kaptunk receptet, eddig sima volt. Eleinte furcsálta a lányom. Azt csináltam, hogy a simával kevertem, először fele-fele arányban, aztán egyre kevesebb simát tettem bele, egyre több HA-t. Megszokta, ugyanúgy eszi már. Picit kesernyés, a speciálisan kezelt fehérje miatt, azért HA. A tápszer is kesernyés. Talán megszokja a tiéd is. Szerintem nem kéne még felturbózni,különösen nem cukros dolgokkal (az amúgy is van benne elég, sajnos).
2011. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked keserű vagy a babán látod, hogy nem ízlik neki? A fiam 5 hós korától kapta, szerintem egyszerűen megszokta, hogy ilyen az íze. Esetleg próbáld meg a simát (ha csak nem indokolt orvosilag a HA), az édes, vagy ízesített pépet. De ha mindenképpen ízesíteni akarod, keverj bele üveges gyümit.
2011. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 hónapos babának bármilyen gyümölcsöt tehetsz hozzá, amit már eszik. :)

Barack, körte, szilva, meggy, narancs...stb. Vagy én néha a Nestlé Compote 100 grammos gyümölcsét teszem hozzá, az vegyes gyümölcsös.

2011. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

minden gyümölcsöt amit megeszik. és ő is rossznak tartja?

mondjuk 10 hónaposan már nem feltétlenül kell pépet ennie ha nem szereti... :)

2011. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma adtam és megette, nem tűnt úgy, hogy nem ízlik neki.
2011. dec. 15. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!