Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 18hós lányomnak...

Normális hogy 18hós lányomnak még csak 6egész+2 fél (most jönnek ki) foga van?

Figyelt kérdés

Minden ilyen idősnek már egy rakás fog villog a szájában, az enyém meg még egy kiflit se tud normálisan megenni, mert nincs rágófoga még...Van erre vajon vmi "szabály"?

Nem találok róla semmit...:-(

köszi


2012. febr. 14. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesemnek is 8 foga van (igaz neki már megvan ez a 8 vagy 10 hónapja) Hátul iszonyat be van dagadva az ínye, de semmi.

Viszont ő nagyon jól elboldogul ezzel a 8 foggal. Mindent elől rág össze. Kifli és egyéb puha dolog nem akadály. A minap mogyorót is aprított :) Egyedül a rántott hús az ami kifog rajta, ha nagyobb falatokban kapja.

Eltérő ütemben jönnek ki a gyerekek fogai, nyugi teljesen normális, hogy még csak ennyi van.

2012. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónaposomnak is csak 6 foga van de bármit megeszik, meoldja:), ne aggódj, nincs elkésve!
2012. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, akkor megnyugodtam...:-)))

Eddig nem zavart, de most ahány ilyen korúval talizunk, megkérdem, és már vagy 6-7 gyerek után elkezdtem parázni, hogy egy sincs 10 fog alatt...:-)

De így ok! köszi, minden jót!

2012. febr. 15. 08:59
 4/5 rezvirag1111 válasza:
Az én babámnak 14 hónaposan 3 és fél foga van. 18 hónaposan örülnék, ha lenne 6 egész és 2 fél. :-) Ne aggódj, ez teljesen egyéni dolog.
2012. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) Köszi
2012. febr. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!