Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hós baba, vízszerű...

3 és fél hós baba, vízszerű hasmenés már 3-szor. Eszik rendesen (anyatejes), nem nyűgös, fogzási jel még nincs. Bal szeme gyulladt be tegnap. Tippek? Holnap megyünk orvoshoz védőoltás miatt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elvinném ma a dokihoz, mert lehet vírus is! Nekem 6 hónaposan szedte össze a kisfiam a rota-t, akkor volt vízszerű, bűzös hasmenés naponta 5-6-szor. 1 hetet töltöttünk kórházban vele.

Igaz anyatejes babáknak elég híg a székletük, de Te láttad, hogy eddig milyen volt, ha most nem olyan, gyanítod, hogy megy a hasa, inkább vidd el orvoshoz.

2012. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mámint h mi baja? Vírus? Hőemelkedés? Így tuti nem kaptok oltást. Szoptasd gyakrabban, hogy nehogy kiszáradjon és szerintem még ma menjetek dokihoz, mert ez nem normális...
2012. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig fenáll a probléma? nem vitted el dokihoz?
2012. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem a védőnővel,az asszisztensnővel is,azt mondták nem kell hamarabb bevinnem.Azóta nem is volt széklete,vettem Normaflore-t.Végülis nem tudtam meg,mi volt a gond.(lehet én ettem vmit)
2012. febr. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!