Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szinte vízszerű hasmenés...

Szinte vízszerű hasmenés lehet fogzástól?

Figyelt kérdés
1x volt ma reggel azóta semmi, étvágya jó igaz többször eszik keveset.Vidám, mosolygós jó kedve van. Mutassam meg dokinak vagy ez "csak" a fogzással jár? 6hónapos, napok óta küzdünk a fogával.
2012. febr. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elvileg semmi nem lehet, de fogzásnál könnyen elkpahat valamit.

én ennyivel nem vittem dokihoz, nekem 1 hétig fosott de mivel rendesen ivott, evett minden alkalommal, vidám és nem nyügös volt, így nem vittem el.


a doki ugyan ezt kérdezte volna és ha nem letört és eszik, iszik rendesen akkor úgy sem ad rá semmit. Ha valami fertözés annak távoznia kell a gyomorból elekböl és csak a fosás az egyetlen út. igyon sokat ha meg rendesen eszik is semmi baj vele.

2012. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy hétig naponta 2-3x volt hasmenése, de nem volt lázas, jókedvű volt, evett, ivott, aludt rendesen (nappal..az éjszaka az más tészta). Viszont egyszerre jött 4 foga...Én 3nap után felhívtam a dokit, aki mondta, hogy ügyeljek a folyadékpótlásra és ennyi. Tegnap kibújtak a fogak, és a hasmenés eltűnt. Szerintem, amíg más tünete nincs nem muszály orvoshoz vinni (ha nyugodtabb vagy tőle, azért rákérdezhetsz), viszont itasd többet.Szép napot!
2012. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat iszik, 3 óra alatt megivott másfél deci vizet, máskor ez az egész napi adagja.
2012. febr. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!