Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél 70 ezer forintos autós...

Vennél 70 ezer forintos autós gyerek ülést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
87%
igen ,vettem
2012. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
82%
Igen, vennék. Egy gyermek élete drágább egy drága ülésnél. Ha nincs baleset, gyakorlatilag nincs szükség gyerekülésre, de ha megtörténik a baj, nem mindegy, megvédi-e vagy csak dísznek volt, hogy a rendőr ne köthessen beléd...
2012. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
78%
Ha lenne/lesz rá pénzem, akkor igen. De ha találnék olcsóbban hasonló jót, akkor azt választanám. Én is autósülés vásárlás előtt állok. :)
2012. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
87%
Igen, itthon ennyibe került volna egy Maxi Cosi Tobi. Ha nem lett volna lehetőségem Németországból ismerőssel hazahozatni (ott átszámítva 47e Ft volt újonnan), akkor itthon megvettem volna drágábban, mert ezt az ülést tartottam a legjobbnak, és ezt szerettem volna megvenni.
2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
82%

Igen és vettem is. (A kicsi 80 ezer volt. Hozzáteszem nem vagyok milliomos, rengeteget spóroltam rá, és ünnepekre pénzt kértünk az ülésre. Nekem ez fontos.)

Nem is egyet! Egyrészt rengeteget autózunk, napi szinten mindkét gyerekkel, másrészt sajnos én a munkám során nem egyszer láttam mit tudnak a noname tizen huszonezres ülések!

Senkit nem akarok leszólni, megértem ha nincs rá pénz, de azok az ülések tényleg csak azért vannak, hogy ne büntessen meg a rendőr. Egyik másik egy erősebb nyomástól bereped, benyomódik, akkor képzeljétek el, hogy mi történhet vele, ha ütközöl és nem többel csak 50 km/h -val. A teszteknél is látszik, még a jónak mondott ülések is kiszakadnak az autóból, hát akkor ezek!


Én azt mondom, akinek nincs lehetősége rá, az inkább vegyen használtan egy jobb ülést, mint újan egy gagyit. Lehet használtan nagyon szupereket venni, meg kell nézni személyesen.

2012. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
82%
én nem Römert vettem, hanem besafe izi comfortot 57ért, mai napig nem bánom, töréstesztileg mindkettő élen áll. Hozzátenném hogy minden más cucca a gyereknek használt, de ezt fontosnak tartottam. Ugyanakkor azt is maximálisan megértem, ha más nem tud/akar rászánni ennyit. jah és sokszor a márkanév miatt is drágábbak. Talán 70ért már nem vettem volna.
2012. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vettünk volna 70 ezerért Römer King ülést, de szerencsére a barátaink kisfia pont akkor nőtte ki és 35 ezerért megvettük tőlük. Tényleg nagyon jók a töréstesztjei, és egy balesetnél nem mindegy, hogy milyen ülés védi a gyereket!
2012. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
58%
Igen, venni fogunk. De mi Besafe-t. Aki nemet írt, akkor szerintetek az is mindegy, hogy Suzukiban utaztok, vagy Audiban? Bocs az off-ért.
2012. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
21%
Nem-et írtam. Pont azért, mert nem suzukink van, tehát nem próbálom meg az autó hiányosségait az üléssel kompenzálni.
2012. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
47%
A miénk "csak" 57 ezer volt, Besafe. Nem sz@rok a kocsik, amikkel járunk, de mi nagyon sokat utazunk. 9-18 kilóig jó, kényelmesen el van benne a lányunk, és masszív, jó ülés.
2012. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!