Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél 70 ezer forintos autós...

Vennél 70 ezer forintos autós gyerek ülést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Az én férjem pedig autószerelő, de hogy jön ez ide. :-)) Biztos, hogy mindenki a gyermeke biztonságára törekszik, bármilyen gyerekülés mellett döntsön is.
2012. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
54%
Hát jól le lettem pontozva, pedig csak azt akartam megértetni, hogy igen is jobb egy drágább ülés! Tűzoltó férjes.
2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
24%
Bocsánat, 21-es válaszoló vagyok. Megkérdezhetném hogy melyik t@hó p@r@szt pontozott le ennyire? :D Na gratulálok agyas társaság.
2012. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
28%

Nah, nem szeretném teleoffolni a kérdést, úgyhogy utoljára nem a témával kapcsolatban.

Azért írtam a szakmáját, mert a tűzoltók szokták kivágni a roncsá tört autókból a hullákat...

Látott már sok mindent, suzuki vs villanyoszlop, suzuki vs bmv (suzukis meghalt, bmv-snek csak az orra tört be) és még sorolhatnám. Sehol nem nyert a suzuki. Én nem akarom bántani a suzukisokat, nem is nézem le őket, csak elmondtam a véleményemet. természetesen egy nagyon márkás és drága autóban is meg lehet halni!

2012. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Moira, ha férjed tűoltó, akkor legalább ő adhatott volna Neked tanácsot ülésvásárlásnál. Én rendőr vagyok, ahol a tűoltók ott vannak én is ott vagyok, láttam már csúnya dolgokat, épp ezért vettem az Opelbe 80 ezres ülést! De ha kell bekötöm a 18 éves Mitsubisibe is, ami már nem a legjobb kocsi, de tökéletesen be lehet kötni az ülést, és tudom hogy legalább a gyerek nagyobb biztonságban van, ha valami történik.

Amúgy meg be kell menni egy bababoltba és mondjuk egy Concord Ultimaxot egy Nania hordozó vagy 0-18-as ülés mellé rakni. De bőven elég az is ha csak képen megnézed őket. Ég és föld. Nem véletlenül kerül a Concord 80 ezerbe a Nania meg 10 ezerbe.

2012. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Amúgy mondta valaki, hogy nekünk olcsó gagyi van? Csak annyit írtam, hogy 80at nem adnék érte.

Mellesleg kölcsön kaptuk a hordozónkat egy barátunktól.

Besafe, ha érdekel valakit a márkája.

2012. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Ebben csak az a szomorú, hogy van, aki meg tud venni egy 80 ezres ülést, van, aki örül a 10 ezresnek. Tudom, most majd jön, hogy aki nem engedheti meg magának, az minek vállal gyereket, stb, de mondjuk ez azért talán már túlzás.

Szóval szerintem menjenek az ülésgyártók a p.csába. Sokkal tisztességesebb lenne, ha csak és kizárólag TÖKÉLETES üléseket gyártanának, és akkor nem kéne gondolkodni azon, hogy felelőtlen anya vagyok-e, ha csak a 10 ezer forintos ülést tudom megvenni ...

2012. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
47-esnek tökéletesen igaza van!
2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

45-ös vagyok. Én is igazat adok neki, senkit nem szóltam még le a gyerekülés miatt és a válaszommal sem ez volt a cél. Egyébként már az első oldalon is válaszoltam, hogy 2 db piszok drága ülésünk van és spóroltunk rá, nem vagyok milliomos, rendőr fizetésből nehéz lenne, jól le is lettem pontozva! Köszi. Itt senkinek nem jó semmi!

Egyébként azt is írtam, hogy aki nem tud 80, vagy akár 50 ezrest venni, az vegyen használtan, úgy, hogy töviről hegyire nézze át.

A már előbb említett Concord ülésünkhöz hasonló tizen valamennyiért van fenn, már hónapok óta és a kutyának nem kell, pedig semmi baja. (Onnan tudom, hogy én is hirdetem az enyémet) Hát van aki inkább megveszi a gagyi újat. Én ezt nem értem meg. Mondjuk, valóban nem mindenki látott még autóba sérült, ne adja ég halott gyereket!

2012. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
55%
Igen, vettem. Mindkét autóba egyet-egyet. És megmondjam hogy miért? Azért mert van annyi pénzem hogy kifizessem azt az ülést ami a törésteszteken hosszú ideje az első és így a kapható legbiztonságosabb. Isofixes. Ha nem lett volna rá pénzem akkor valószínűleg használtan vettem volna meg ugyanezt a márkát. És aki azt állítja hogy ha lenne rá pénze akkor sem venné meg a gyermekének a legbiztonságosabbat az hazudik.
2012. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!