Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél 70 ezer forintos autós...

Vennél 70 ezer forintos autós gyerek ülést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Off: Moira! Suzukink van, ennek ellenére nem fogom a leggagyibb autósülést megvenni bele hogy úgyis mindegy, hisz úgyis szörnyethalunk...

Úgy indulunk neki, h hátha segít valamit egy jobb, ha már baj van.De ne legyen.

2012. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Persze nem azt mondtam, hogy ha valakinek suzukija van, akkor vegye a leggagyibbat, hisz úgyis mindegy, csak egy reakció volt az előttem válaszolóra :)
2012. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Moira: 18-as vagyok. A Suzuki-Audi példát egy hasonlatnak írtam az ülésekhez, tehát hogy szerintem ha egy ülés drágább, akkor többet is tud. Mint az autó is ami drágább az biztonságosabb.

De ha valakinek csak Suzukira futja (Nekünk is sokáig az volt), akkor szerintem egy jó gyereküléssel is sokat tud a biztonságért tenni.

2012. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Balázs kommentjére reagáltam amúgy. De ha már itt tartunk, inkább egy használt, régebbi autó, mint egy új suzuki. Párom tűzoltó és ő meséli mindig, hogy nem szép látvány, ha suzukiból kell kivágni valakit.
2012. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Moira: 18-as vagyok: az Én Férjem is tűzoltó. Off.
2012. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Akkor érted miről beszélek.
2012. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
82%

Az én férjem is tűzoltó. Vágtak már ki Audiból is halott embert (sajnos).

Persze, sokat jelent, hogy mennyire erős a kocsi, de van, aki nem teheti meg, hogy BMW-t, Audit, vagy hasonló kocsit vegyen.

Nekünk is Suzuki van. Nem a legbiztonságosabb, de ennyire telt. Ezt is használtan vettük. Viszont ha ennél elromlik valami, vagy alkatrészt kell cserélni, "fillérekbe" kerül egy BMW-hez képest....

Azért ne írjuk már le azt, akinek Suzukija van!

Kedves Moira! Kicsit magamra vettem! :)


Egy drágább ülés pedig nem csak a biztonság miatt jobb. Már csak kényelmi szempontból is. Hasonlíts össze egy Nania-t egy BeSafe-fel. Ég és föld a különbség.

2012. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Vettem mert biztonságos.

Ha Moira szerint "jó autó kell és nem kompenzálni a rosszat" akkor arra is tudod a választ, hogy egy középkategóriás autó mint pl: Saab vagy Volvo miért csinál százezrekért gyerekülést. Egy jó kasznihoz akkor elég lenne a gagyi 10ezres ülés is nem? Azért tudjuk, hogy a jobb minőségű autók sem minden esetben biztonságosak.

Tényleg sértő egy suzukisnak..

Nekem Opelom van viszonylag új,nem a legbiztonságosabb bár kategóriájában az egyik legjobbnak számít 75000Ft-ért vettem bele ülést. Lehet lepontozni érte.

2012. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
szépen elkanyarodott a téma... én is vettem, de használtan besafe-t így nem volt olyan drága.
2012. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem tűzoltó, nem katona és nem is vadakat terelő juhász, de apuka és nagyon félti a gyereket. Gépjármű kárszakértő, látott már iszonyatos dolgot ő is, ezért is vettük meg a kiváló törésteszttel rendelkező Besafe ülést. Tök mindegy, milyen a kocsi, össze lehet törni, egy jó ülés csak plusz biztonságot jelenthet!
2012. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!