Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanál véleményt erről a...

Mondanál véleményt erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ára nem rossz és nagyon szép kocsi, viszont én kicsinek találom a kerekeit.Mifelénk nem lenne praktikus, bár a bolygókerék mindenképpen pozitívum.

Az sem tetszik, hogy nem egybefüggő a tolókarja, így sanszos, hogy nem tudnád egy kézzel tolni.Nálam ez sem lenne praktikus dolog.

De mindenkinek mások az igényei, minden más tekintetben tetszetős babakocsi :)

13,5 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, kérdés hogy maga a váz mennyire erős? Illetve a kerekek mennyire erősek.
2012. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnik valami strapabírónak.És nincs hozzá semmi(esővédő,lábzsák),nekem fontos volt hogy ezek is legyenek hozzá.Nekünk ilyen van,igaz drágább de ehhez van minden és tényleg strapabíró.

[link]

2012. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Annyira nem kell masszívnak lennie."Szaladgálós" kocsinak meg szerintem elég.
2012. febr. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!