Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valamilyen babakoc...

Ajánlanátok valamilyen babakocsit? 10 hónapos kislánynak kellene.

Figyelt kérdés

Babakocsit keresek. A szempont ami szerint kellene a következők:

- viszonylag nagy kosara legyen

- kupolán tárolózseb

- elférjen egy kisebb autó

csomagtartójában

- közel vizszintesig dönthető

- lábzsák, esővédő jó ha van, de nem feltétel

- állíthat lábtartó

- ne legyen drágább 40ezernél.


2012. febr. 15. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk Britax B-mobil van, ebben a lábtartó csak kicsit feljebb nyomható de nem állítható. és kicsit többe kerül.



elég nagy a kosara, van rajta felül zseb, 8 kiló mindössze, habár lapra csukható de kicsire, vizszintesig dönthetö.


én nagyon szeretem egykézzel kormányozható, és mindenhol jól megy, kicsit ráznak az apró kerekek, de városban, útpatkáról fel-le, erdöben, homokban tengerparton is funkcionált.


labzsákot mi másmilyet vettünk hozzá.


én végig néztem ezer kocsit, de általában 9 kiló körüliek, vagy az anyaga volt nagyon kaka, vagy nem dönthetö, vagy kétkaros és nehezen irányítható. meg nekem az sem tetszik, mert nehéz macskakövön tolni, amelyiknek dupla kiskerekei vannak.

2012. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyedül a nagy kosár hiányzik, de azért nem olyan pici:

Espiro Magic 4!

[link]


Annyi, hogy esővédőt én külön vettem hozzá.

2012. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó köszi a linket.

Pont ilyen babakocsim van és ehelyett szeretnék másikat, mert egyszerűen utálom. Gyűlölöm, hogy a kerekeibe minden kavics belemegy és azt is, hogy a kosarához nem lehet hozzáférni.. Pedig sokan dícsérik, de nekem nem jött be :-(

2012. febr. 15. 11:00
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves első a brendonban 62000 ft akkor ezen az oldalon mitől 28000 ?

[link]

2012. febr. 15. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


amit betettél linket nagyon vigyázz ez valami átverés.


a felsö kép az maga a britax B-mobil ez tutkó, nekünk is ilyen van kékben.


de az alsó 3 képesn egy teljesen más babakocsi van, nézd meg jobban a két képet, föleg a váz alsó részénél látszik. az ülés nem leszedhetö (vagy is ha nagyon akarod lelehet, de benne marad a háttámla így enm lehet gépben mosni), habár van hozzá babahorodzó adapter de azt így teszed fel, így az ülés és a babahordozó is egyben ott van (megnéztem a hivatalos oldalt lehetne külön is de nem egy katt hanem macerásabb. és az egészet egyben csukod össze, nem kell levenni az ülést.

8 kiló a súlya, szóval ez valami mást akarnak eladni.

és habár nem vizszinteig de 175 fokig dönthetö. nem is értem miért ajánl valamit 0 hós kortól ha nem vizszintesig döntehtö.

2012. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!