Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyit foglalkozik 1 éves...

Ki mennyit foglalkozik 1 éves kor körüli babájával egy nap?

Figyelt kérdés
Mikor együtt töltitek az időtöket,akkor miket csináltok?
2012. febr. 15. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát gyakorlatilag egész nap vele foglalkozom:-), nem lehet egyedül hagyni.

de amit aktívan vele töltök, az kb. napi 3-4x20-30 perc.

Főképp "rajzolunk", zsírkrétával nagy szétszedett kartonobozra.

Könyvet nézegetünk, énelkős-mutogatósdi(ez elment vadászni, csip-csip, stb,), tálakat teszek ki, és pakolunk egyikből a másikba, illetve vannak ilyen dominó szerű kockáink mindenféle állatokkal, azok a hagoka izgatják, meg hogy mi a nevük, meg nézünk ki az ablakon, és mutat vmire, én mondom a nevét, és próbálja ismételni..

2012. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egész nap vele vagyok. Értelmes, játékkal töltött idő csak pár perc, mert mióta tud járni, nem hajlandó leülni, maximum annyira míg eszik. Úgyhogy szinte egész nap setalunk a lakásban. Néha felkéredzkedik az ablakba, nézegetunk kifelé. Séta közben megáll,kinyit-becsuk fiókokat, ha szemetet talál felveszi és viszi a kukába.Néha hajlandó meghallgatni pár mondókát, vagy két másodperc alatt atlapoz egy könyvet, és már megyünk is tovább. Én nagy örömmel játszanék vele, olvasnek mesét, de nem érdekli sajnos.
2012. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!