Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vasaltok 11 hónapos-1...

Mikor vasaltok 11 hónapos-1 év körüli babátok mellett?

Figyelt kérdés
Ha a lányom ébren van képtelenség mert feláll a vasalóállvány mellett és abba kapaszkodik, rángatja a ruhát. Annyira el vagyok havazva a vasalással :), de amikor alszik nem mindig van rá időm, este meg nagyon fáradt vagyok :(
2012. febr. 15. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmikor - annyira rühellem a vasalást, hogy azt csak ha nagyon muszáj és akkor is olyan, mintha a fogam húznák
2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én este vasalok, amikor már elaludt, közben megnézek a neten egy-egy filmet.
2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is csak a "kötelező dolgokat" vasalom ki. Általában este, amikor már lányom alszik (8 óra körül).
2012. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én szeretek vasalni. Régen a pizsamát is vasaltam... mióta baba van.... leginkább semmit.

Csak azt, amit tényleg muszáj.


Nyáron kint szárítok mindent, az elég és szépen kihúzogatva teregetek.

2012. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

délutánonként,szembe a kiságyával felállítom a vasalódeszkát,Ő bent a kiságyba játszik és közben beszélgetünk,én meg vasalok.Van amikor mesélek neki,mikor mihez van türelme,olyan is volt,hogy nem ígényelt engem mert nagyon jól elvolt a játékaival.A lényeg,hogy láthatjuk egymást és így nem akar folyton a nyomomban lenni.

16 hós kiscsajszi anyukája

2012. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha unnepsegre/lagziba/templomba megyunk...se idom,se turelmem a vasalashoz,csak ha nagyon muszaly :)
2012. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vasalok. Utoljára az esküvőnk délelőttjén használtam a vasalót, a férjem ingéhez, ennek már 2,5 éve... Amúgy ha nem centrifugálsz nagy fordulaton, és mindent jól kirázol teregetés előtt, akkor szépen kilógja magát a póló, ing is.
2012. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát az hogy ne vasaljak nem a legjobb megoldás :) Kipróbálom a kiságyas dolgot, nem tudom beválik a kis hölgynél mert elég aktív és szeret mászkálni és bele kutlálkodni dolgokba :D
2012. febr. 15. 14:15
 9/16 A kérdező kommentje:
úgy teregetni nem tudok hogy ne gyűrődjön, mert a szárítót csak a nappaliban tudom felállítani ahonnan leszedi a leérő darabokat és húzgálja a szőnyegen :) mindig harcolok hogy vissza tegyem :)
2012. febr. 15. 14:17
 10/16 anonim ***** válasza:
én is a nemvasalósok táborát erősítem, csak amit muszáj, amikor alszik. Ellenben én a ruhaszárítót az ágyra állítom, ott nem éri el!Így próbáltad már?
2012. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!